داستان یک کسب و کار- فروشگاه امی هیتمن - رنگی رنگی

داستان یک کسب و کار- فروشگاه امی هیتمن

داستان یک کسب و کار- فروشگاه امی هیتمن

اسم من امیه و صاحب و تصویرگر فروشگاه لوازم التحریر امی هیتمن هستم. من به همراه همسر و سه تا بچه­ ام در حومه ­ی شهر شیکاگو زندگی می­کنیم.

amy-heitman-main

تو دانشگاه هنر خوندم و برای چند سال تو مدارس ابتدایی هنر تدریس کردم. بعد از اینکه دخترم به دنیا اومد، کار تدریس رو برای اینکه تو خونه درکنارش باشم رها کردم. در زمان تدریسم، چندتا کار نقاشی دیواری انجام داده بودم که وقتی کار درس دادن رو ترک کردم، تصمیم گرفتم مجموعه ­ای از کارهام رو به این امید که بتوم درآمدم رو بیشتر کنم، جمع ­آوری کنم. علاوه بر کار نقاشی دیواری، چند تا پروژه تصویرگری سفارشی برای دوستان و اقوامم انجام داده بودم. به همین خاطر بود که درخواست­ پروژه­ های طراحی سفارشی و کارت­های دعوت عروسی رو قبول کردم. همون موقع یکی از همکاران همسرم پیشنهاد داد که کارهام رو به صورت فروش اینترنتی قرار بدم و منم این کار رو کردم.

amy-heitman-sketch

فروشگاه آنلاینم رو تو سال ۲۰۱۱ باز کردم، در حالیکه بچه دومم رو باردار بودم. پنج­ ماه از بارداریم در حالی طی شد که تو رختخواب استراحت می­کردم و فروشگاه جدیدم رحمت و برکت باورنکردنی به زندگیم داده بود، چراکه به من این امکان رو می­داد که در حالیکه به مبل خونه ­ام محدود شده بودم، روی چیزی که عاشقشم، وقت بزارم و با دیگران در ارتباط باشم. من تلاش کردم که نوع کارم رو از سفارشی به ایجاد خط­ تولید لوازم التحریر خودم تغییر بدم. .

amy-heitman-stickers

من زمان زیادی رو قبل از درگیر شدن با طراحی نهایی یه کارت، برای طوفان فکری (ایده‌پردازی) و کشیدن ایده­ هام می­زارم. منابع الهامم همیشه در حال تغییر و تحول هستن، اما به طور مستمر از جزئیات پیچیده­، زیبایی و سادگی اشیا در زندگی روزمره ­ام الهام می­گیرم. من عاشق دیدن و خوندن کتاب­های بچه­ هام و همین­طور مطالعه الگوهای منسوجات سنتی و تصاویر زمینه هستم. از طرفی دیگه شیفته تنش بین سنت و مدرنیته و جریان مردانگی و زنانگی­ ام.

amy-heitman-tie

هدفم برای آینده گسترش عشق و نور تو جهانه. امیدوارم کارت­های من بتونن این کار رو با کمک به مردم برای به اشتراک گذاشتن لذت و عشق با همدیگه، انجام بدن، حتی تو یه مقیاس کوچیک. برای ادامه کارم می­خوام خط‌ تولیدم رو رشد و توسعه بدم و یه روزی یه کتاب کودک رو بنویسم و تصویرگری کنم؛ هدف نهاییم اینه که نسبت به نقشه خدا(هر چی که باشه) خودم رو باز نگه­ دارم.

amy-heitman-love-card amy-heitman-inventory amy-heitman-happy

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مهسا
  ۲۸ تیر ۱۳۹۵

  چقدر خوش ذوووووق ?
 2. کتابخون
  ۴ مرداد ۱۳۹۵

  یادش بخیر قبلنا تو مناسبت ها بهم کارت هدیه می دادیم
  سنت قشنگیه که کمرنگ شده
  کاش دوباره احیاش کنیم
 3. اتوسا
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۵

  سلام لطفا مجرای خود کسب و کار خود رنگی رنگی هم بزارید خیلی دوست دارم مجرای کسب و کار رنگی رنگی و بدنم
 4. cl.
  ۳ شهریور ۱۳۹۵

  سلام
  قسمت جستجوی سایت رنگی رنگی کجاست؟
  پیداش نمیکنم!
  نگین که قسمت جستجو برای سایت نگذاشتین
  • رنگی رنگی
   ۳ شهریور ۱۳۹۵

   بالای صفحه زیر ، یه علامت ذره بین هستارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...