رنگی یاب – پادکست آلبوم - رنگی رنگی

رنگی یاب – پادکست آلبوم

رنگی یاب – پادکست آلبوم

احتمالا برات پیش اومده که با دیدن اثری هنری، شنیدن ایده ای خلاقانه یا آشنایی با یک کسب و کار هیجان انگیز، با خودت بگی چقدر خوبه که این آدم ها با کارهاشون دنیا رو به جای زیباتری تبدیل می‌کنن. شاید از خودت بپرسی که امکانش هست بتونی همچین اثری به جا بذاری و با دنبال کردن رویاهات به قشنگی های جهان اضافه کنی؟ جواب این سوال یک «بله» بزرگ هست. کافیه به توانایی هات ایمان داشته باشی و دست از تلاش برنداری. درست مثل مهمون های رنگی یاب ما.

ما در این بخش به معرفی افراد، ایده ها، کسب و کارها و خلاقیت هایی می‌پردازیم که هرکدوم به نوبه خودشون زندگی رو برای بقیه دلپذیرتر و حتی گاهی ساده تر می‌کنن. افرادی که ایده هاشون رو دست کم نگرفتن و باور داشتن که می‌تونن تغییری ایجاد کنن. تغییری متفاوت، مفید و رنگی! با معرفی اون ها به تو یادآوری می‌کنیم که اگر بخوای می‌تونی یکی از اون ها باشی و از تجربیاتشون و خلاقیت هاشون برای ادامه مسیرت کمک بگیری.

هر آلبوم موسیقی یک قصه ای داره، ماجرایی جالب پشت اون آهنگ هست و هنرمند برای ساختش، شرایط خاص و دلایل ویژه ای داشته. تا حالا به این فکر کرده بودی؟ چند بار پیش اومده که بری و حسابی در مورد داستان شکل گرفتن یکی از آهنگ های محبوبت جست و جو کنی؟ اگر کنجکاو شدی، مهمون امروز رنگی یاب بهت کمک میکنه.

بردیا برجسته نژاد صاحب و گوینده پاکست آلبوم هست. اون خودش رو یک مخاطب حرفه ای موسیقی میدونه که نه فقط برای تفریح و حین انجام کارهای مختلف، بلکه برای آرشیو کردن آثار ارزشمند دنیای موسیقی، اون رو دنبال میکنه. از سال ۸۵ درباره موسیقی تحقیق میکنه و مینویسه و با مجله های مختلفی هم همکاری داشته. تمام این توضیحات کافیه تا بدونیم، اپیزودهای پادکست آلبوم، به صورت کاملا حرفه ای تهیه شدن و میتونن اطلاعات خیلی جالب و جذابی راجع به هنرمندان و آهنگ های مختلف بهمون بدن.

در هر قسمت، یک آرتیست یا گروه موسیقی به طور کامل معرفی میشه. با روند شکل گیری فعالیت و شهرت شون آشنا میشیم و از نکات پنهان یکی از معروف ترین آلبوم ها و تک تک آهنگ های اون سر در میاریم. حتما به سایت پادکست آلبوم سر بزن تا هم راه های شنیدن اپیزودهاش رو پیدا کنی و هم در بخش وبلاگ و اطلاعات تکمیلی، کلی مطلب دیگه راجع به دنیای موسیقی ببینی.

اگر تو هم افراد، کسب و کار و ایده هایی رو می‌شناسی که می‌تونن در رنگی یاب معرفی بشن، حتما در بخش کامنت ها بهمون خبر بده و با معرفی اون ها، ازشون حمایت کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. محدثه
    ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

    سلام این پادکست عالیهبه خصوص لحن دوستان و خودمونی گوینده خیلی آدم جذب میکنه .
    پادکست چنار هم عالیه من دوسش دارم به نظرم اون رو هم گوش کنید . podcast chenar
    ادیوه راه هم که عالیهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...