پروژه عکاسی نوروزی - طبیعت - رنگی رنگی

پروژه عکاسی نوروزی – طبیعت

پروژه عکاسی نوروزی – طبیعت

به پروژه عکاسی نوروزی رنگی رنگی سلام کنید :)

هدف این پروژه اینه که دنیای اطرافمون رو با دقت و حوصله بیشتری ببینیم و یادمون نره که زندگی هنوز هم زیبایی های زیادی داره فقط ما عادت نداریم بهشون توجه کنیم :)

هر روز یک ایده عکاسی و چند نکته برای بهتر شدن عکساتون میدیم. می تونید از هر دوربین و یا گوشی موبایلی که در دسترس دارین استفاده کنید ومجموعه عکساتون رو در اینستاگرامتون با هشتگ #نوروزرنگی بذارین تا ما هم ببینیمشون :)

h2-

در ایام عید وقت بیشتری رو توی طبیعت و در حال بازی و تفریح هستیم پس چه فرصتی بهتر از این که از این سرچشمه ی انرژی ها مثبت هم عکس بگیریم ، عکستون میتونه از یه درخت ، جاده ی خاکی ، رودخونه ، آتش یا هر چیز دیگه ای که امروز توی طبیعت به چشمتون میخوره باشه.

h2-

اولین نکته ای که در مورد عکاسی از طبیعت باید مورد توجه قرار بدین اینه که منظره های خیلی فوق العاده در طبیعت میتونه توی عکس ها افتضاح باشه اگر به کادر بندیمون دقت نکنیم و بر عکس یه منظره ی خیلی معمولی میتونه یه عکس خیلی قشنگ رو بوجود بیاره اما با توجه به کادر بندی!! پس باید برای این عکس ها زمان بذارین و دقت کنین.

h2-

به موضوعات نزدیک توجه کنید ، شاید یکی از مشکلات عکاسی از طبیعت توجه مطلق به دوردست ها باشه ، در حالیکه بعد از گرفتن عکس سوژه های نزدیک به دوربین بیشتر به چشم میان ، پس اونا رو نادیده نگیرین.

h2-h2-h2-h2-

تبریک میگیم حالا شما یه آرشیو دارین از ۱۳ تا حس خوب :)

5(1)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...