رنگی یاب – آژاکتاب یک کتابخانه سیار - رنگی رنگی

رنگی یاب – آژاکتاب یک کتابخانه سیار

رنگی یاب – آژاکتاب یک کتابخانه سیار

آدم های رنگی اجازه نمیدن تا رویاها و ایده هاشون در گوشه ی ذهن خاک بخوره. با برنامه ریزی و انگیزه برای واقعی شدنشون تلاش میکنن و به قشنگی های زندگی اضافه می کنن. این افراد بهمون یاد میدن که نه تنها میشه رویاها رو عملی کرد، بلکه میتونیم با کمکشون دنیا رو به جای بهتری تبدیل کنیم.

heart2

یک آدم رنگی به اسم آقای منصور خانی حرکت جالب و فرهنگی به اسم آژاکتاب رو شروع کرده، ما این فرد و کار جالبش رو در رنگی یاب امروز معرفی می کنیم چون سعی کرده در حد خودش قدمی برای رنگی تر کردن دنیا برداره. آژا کتاب تلفیقی از کلمات آژانس و کتاب هست، راننده ای که سعی میکنه موقع جا به جایی مسافرها اون ها رو به کتاب خوندن علاقه مند کنه. آقای خانی کتاب هایی رو در ماشینش قرار داده و اون ها رو به فروش میرسونه، در کنارش نسخه هایی رو که ناشران، نویسنده و … به رایگان در اختیارش قرار دادن رو به بعضی از مسافران هدیه میده. در واقع به نوبه ی خودش قدم بزرگی برای ترویج کتاب خوانی برمیداره.

star2

روزانه های این راننده خوش ذوق رو میتونین در صفحه اینستاگرام ajakatab ببینین. حتما با دیدن این صفحه، بیشتر از قبل به کتاب خوندن و دعوت بقیه به این عادت مفید تشویق میشین.

heart2

آدم های رنگی اون هایی هستن که دنیا رو زیبا میبینن و سعی میکنن این زیبایی رو به بقیه هم هدیه کنن. پس بیاین از این آدم ها الهام بگیریم و برای تبدیل کردن دنیا به یک جای قشنگ تر قدم برداریم.

star2

از این دست فعالیت ها، کسب و کارها، افکار و ایده ها در اطراف ما زیاد هستن و ما در رنگی یاب سعی می کنیم تا اون ها رو به شما معرفی کنیم. آشنایی با این آدم های رنگی و کسب و کارهای خلاقانه می تونه تلنگری باشه که بهمون میگه شاید نفر بعدی ما باشیم که به آرزوهامون جامه ی عمل می پوشونیم و قهرمان رنگی زندگیمون میشیم.

heart2

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. sarah
  ۲۰ تیر ۱۳۹۸

  سلام رنگی‌رنگی:)
  من کارت های رنگی درست میکنم و تازگی شروع به فروششون کردم
  اگر رنگی یاب هفته بعدتون من باشم خیییلییی خوشال میشوم:))))
  این چنل تلگرامم : @sunflower_card
  ایدی تلگرامم @the_srh
  • رنگی رنگی
   ۲۲ تیر ۱۳۹۸

   برای شما و کسب و کارتون آرزوی موفقیت میکنیمو ممنون از پیشنهادتون، اما متاسفانه در حال حاضر برنامه ای برای معرفی کسب و کارهای رنگی نداریم، هر وقت این بخش رو دوباره از سر گرفتیم حتما پیشنهاد شما رو هم بررسی میکنیم. 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...