رنگی یاب – یک صفحه اینستاگرامی که آدم حسابی ها رو معرفی میکنه - رنگی رنگی

رنگی یاب – یک صفحه اینستاگرامی که آدم حسابی ها رو معرفی میکنه

رنگی یاب – یک صفحه اینستاگرامی که آدم حسابی ها رو معرفی میکنه

دنیای بزرگ و شگفت انگیزی که توش زندگی می کنیم پر از اتفاقات ریز و درشت خوبی هست که آدم های رنگی باعثش میشن. آدم هایی که تصمیم گرفتن با عینک رنگی بین به دنیا نگاه کنن و با کمک خلاقیتشون ایده های جدیدی رو به وجود بیارن و جای زیباتری برای زندگی بسازن. ماهم هر بار در رنگی یاب به سراغ این افراد، ایده ها و کسب و کارها میریم تا با معرفی کردنشون هم حمایت کنیم و هم نقشی در گسترش این موج مثبت داشته باشیم.

star2

آدم حسابی به چه کسی گفته میشه؟ آدمی کار خیلی بزرگی انجام میده و جون آدم های زیادی رو نجات میده، یا کسی که سعی میکنه با انجام یک کار خوب فرهنگ خوبی رو گسترش بده، در واقع میشه گفت آدم حسابی کسی هست که از خودش یک ردپای رنگی و اثر سازنده به جا میذاره. تو کشور خودمون، بین آدم هایی که در کنارشون زندگی می کنیم، کلی آدم رنگی حسابی وجود داره.

star2

ما در رنگی یاب امروز می خوایم یک صفحه ی اینستاگرامی به اسم ” آدم حسابی های مملکت ” بهتون معرفی کنیم. این صفحه افرادی رو که به رنگی تر شدن دنیا کمک می کنن و کارهای قشنگی انجام دادن، معرفی می کنه. دیدن خوبی ها باعث میشه میتونه به گسترش اونها کمک کنه و حتی شاید باعث بشه بقیه هم به انجام کارهای مثبت و قشنگ تشویق بشن و سعی کنن قدمی در جهت رنگی تر شدن دنیا بردارن. این صفحه رو در اینستاگرام با اسم adam_hesabiha پیدا کنین، پس صفحه شون رو ببینین و به بقیه هم معرفی کنین.

heart3

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. الهه
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۸

    این صفحه فوق العادستارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...