آوند - موسسه ای که دغدغه اش شادی بچه هاست - رنگی رنگی

آوند – موسسه ای که دغدغه اش شادی بچه هاست

آوند – موسسه ای که دغدغه اش شادی بچه هاست

هدف رنگی رنگی اینه که تلاش کنه جزئیات شاد زندگی عادی و معمولی هر روزه رو بیشتر ببینیم. در همین راستا میگردیم و سازمان ها و آدمها و جاهای رنگی رو پیدا می کنیم و اونا رو بهتون معرفی می کنیم . امروز هم با دست پر اومدیم :)

 

کارگاه کودک و مادری پیدا کرده ایم که کارشون شاد کردن بچه هاست . بچه های خیلی خیلی کوچیک تا ۱۲ سال. کارشون برگزاری کلاس ها و دوره های شادی هست که در اون به بچه ها یاد بدن شاد باشن، رفتار های خوب اجتماعی رو یاد بدن، استعداد هاشون رو کشف کنن، با طبیعت دوست بشن و هوای محیط زیست رو داشته باشن، ورزش های هیجان انگیز یاد بگیرند و انجام بدن و با ادبیات خارج از محیط خشک مدرسه آشنا بشن و خلاصه اینکه هر چیزی که باعث بشه بچه ها ذوووق کنند و حالشون خوب بشه و شاد بشن و زندگی شون رنگی بشه و از همه مهم تر ! یاد بگیرن رنگی و شاد و سالم زندگی کنند !

 

این موسسه اسمش آوند هست :) موسسه ای که کارش خوشحال سازی بچه هاست ( که البته در همین راستا برنامه های زیادی هم برای بزرگسال ها داره) و در وب سایتشون اینطوری خودشون رو معرفی کردن :

 

ما مهد کودک نیستیم . اما خانه امن کودک هستیم.
انسانی که شاد باشد می داند چه می خواهد و چه باید یاد بگیرد و ارتباط با طبیعت و الهام گرفتن از آن این شادی را درونی خواهد کرد. ما می کوشیم کودکان و در کنار آنها خانواده شان این محیط شاد پرورشی و آموزشی را در قالب کارگاه های مختلف در بستر زندگی تجربه کنند.

 

به وب سایت آوند سر بزنید . حتی اگر بچه ای در خانواده ندارین اما لازمه آدمای رنگی از وجود این موسسه خبر داشته باشند. که اگر مادری رو دیدین معرفی اش کنین . از آدمها و موسسه هایی که تلاش می کنند زندگی رو به جای بهتری تبدیل کنند حمایت کنین.

آدرس وب سایت آوند

برنامه های آوند برای بچه ها

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. محیا
  ۲۶ شهریور ۱۳۹۴

  چ خوب
  هوس کردم کاش بچه بودم
 2. مامان هما
  ۲۶ شهریور ۱۳۹۴

  بله واقعا موسسه بی نظیری است در حوضه آموزش کودکان.
 3. نرگس
  ۲۸ بهمن ۱۳۹۴

  مگه شما چن سالته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...