6 دی - صبحت بخیر و رنگی - رنگی رنگی

۶ دی – صبحت بخیر و رنگی

۶ دی – صبحت بخیر و رنگی

بالاخره وارد زمستون شدیم، فصل جنگیدن و مقاومت در برابر سرما. درسته که توی این فصل هیچ چیزی نمیتونه جلوی بی رحمی سرما رو بگیره، اما هر از گاهی نور آفتاب میتونه بهمون گرما و مهربونی رو یادآوری کنه. خورشید هر روز از پشت کلی ابر سرک میکشه تا بگه هی! اینجا هنوز گرما هست، نگران نباش! کوه های برفی آدم رو صدا میکنن و میگن وقتشه که به سپیدی ها سری بزنی. پس بیدار شو و خودت رو برای یه روز پر انرژی آماده کن!

این هدیه امروز ماست تا تو رو برای یه روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیان‌ات منتقل کن. با آمهایی نشست و برخاست کنید که بهتون اعتماد به نفس، و انگیزه ی بیشتر می بخشند…

 

115

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. payam
  ۶ دی ۱۳۹۲

  هروز بایک اشتباه زمین میخورم اما به خودم افتخار میکنم که از زمین بلند شدم.

  خدایا شکرت خدایا مرسی که هروز بالا سرمی.
 2. شبنم
  ۷ دی ۱۳۹۲

  واقعا موافقم که باید حواسمون باشه همیشه آدمهای منفی از زندگیمون دور کنیم به خصوص کساییکه آدم ترغیب به بی میلی و تنبلی و منفی بودن میکنن تجربه در این زمینه دارم و بسیار این آدم حرفهای منفی و به نوعی غر میزد و فقط فکر میکرد خودشه که مشکل داره و بقیه اگه ساکتن به این معناست که مشکل ندارن و نمیدونه چه بسا با شرایط سخت تری دست و پنجه نرم میکنن .. و واقعا باید هشیارانه از آدمهای منفی دور شد ولو به قیمت تلخی در رابطه چراکه بعد از اون متوجه میشی از چه زندانی رهایی پیدا کردی!
  شاد و سالم باشین!
 3. امیررضا
  ۷ دی ۱۳۹۲

  آدمی که خودش بفکر موفقیعتش باشه.باید حواسش به ادم منفی ها باشه.این یه قانونه.♡ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...