5 پیشنهاد صبحونه رنگی که سرشاراز لبنیات هستند - رنگی رنگی

۵ پیشنهاد صبحونه رنگی که سرشاراز لبنیات هستند

۵ پیشنهاد صبحونه رنگی که سرشاراز لبنیات هستند

این چند وقت بهتون کلی پیشنهاد صبحونه رنگی دادیم، که خیلیاشون لبنیات روزانه ای که بدنمون لازم داره رو تامین می کنن. حالا همه رو براتون جمع بندی کردیم، تا کلی ایده برای صبحونه های روزهای رنگیتون داشته باشین! میتونید این دستور العمل های چند خطی رو بنویسید و به یخچال بزنید، یا اینکه به ذهنتون بسپرید و صبح هایی که میل به صبحونه ندارین ازشون استفاده کنین.

breakfast2

سعی کنید عادت بی صبحونگی رو دور بندازین و خودتون رو با ظرواف خوشگل و خوردنی های خوشمزه علاقه مند کنید. یه دونه موز، یه لیوان شیر و یه قاشق شکلات صبحانه رو تو مخلوط کن بریزید و کلیدش رو بزنید. چند ثانیه بعد این مواد خوشمزه تبدیل به یه صبحونه مقوی شدن که با خوردنش محاله تا ظهر احساس گرسنگی کنید. 

با خوردن دو تا بیسکوئیت سبوس‌دار (مثل ساقه طلایی یا دیجستیو) ترکیب لبنی و میوه‌ای و نشاسته‌ای کامل می‌شه تا شروعی باشه برای پیوستن به تیم “بچه باحال‌های صبحونه‌خور”.

(ادامه رو اینجا بخونید)

fruit-smoothy2

یه سیب خوشگل و خوشرنگ تازه بردارید و خوب بشوردیش. قراره صبحونه رو با پوست درست کنیم تا از همه خواص این میوه بهشتی استفاده کنیم. چند تیکه‌اش کنید و هسته‌هاش رو بگیرید. بندازیدش تو مخلوط کن. یه نصفه موز هم لازم داریم تا انرژی بیشتری به صبحونه‌مون بدیم. و حالا میوه فرح‌بخش سوم: زردآلو. ۴ تا زردآلو شسته شده کافیه تا آبمیوه‌تون تبدیل به یه معجون پر ویتامین و پر خاصیت بشه.

یه نصف فنجون آب‌سیب طبیعی و نصف فنجون ماست کم چرب و چهار تیکه یخ هم لازم داریم تا به وصل این صبحونه رنگی برسیم.

حالا مخلوط کن رو روشن کنید و منتظر آماده شدن این مخلوط فرح بخش باشید!

(ادامه رو اینجا بخونید)

best-breakfast2 (1)

این صبحونه هیچ وقت براتون تکراری نمی‌شه چون همیشه یه چیزی هست که بهش اضافه کنید و یه صبحونه تازه ازش بسازید.
برای هر بسته کوچیک صبحونه نصف فنجون جو پرک، یه قاشق بادوم و یه قاشق کشمش بریزید. این ترکیب رو با یه لیوان شیر تو یه کاسه خوشگل و خوشرنگ قاطی کنید و با یه موز بخورید. این بهترین غذاییه که سر صبحی به بدن‌تون می‌رسه.

هر روز طعم جدیدی به این ترکیب اضافه کنید و هیچوقت نذارید مزه ها براتون خسته کننده بشن. میتونید هر روز از هر میوه ای که توی یخچال دارین استفاده کنید و این کار رو برای خودتون لذت بخش کنید.

(ادامه رو اینجا بخونید)

dimaj2

اگه بعد از خوردن این صبحونه هوس فتح دنیا به سرتون زد تعجب نکنید! این صبحونه شاید عجیب و غریب به نظر برسه ولی طعمش شگفت زده تون می کنه!

چهار تا نون لواش خشک رو ریز ریز کنید و توی یه ظرف گود بریزید. یه لیوان دوغ، یه کم پنیر لیقوان و کمی کره و یه مشت گردو هم لازم دارید.

بعد از خرد کردن نون‌ها کم کم دوغ رو بهش اضافه کنید و هم بزنید. پنیر رو هم خرد کنید و همراه با کره آب کرده و گردو به نون خشکا اضافه کنید و درست و حسابی با دست هم بزنید.
مخلوطی که درست کردید رو به شکل توپای کوچولو درآرید و تو یه ظرف خوشگل بچینید. این شد “دیماج شما”، که معمولا برای مزه ی تازگی بیشتر، با سبزی خوردن سرو میشه.

امتحانش کنید!

(ادامه رو اینجا بخونید)

peach-banana2 (1)

۴-۵ تا دونه توت فرنگی ( یا شاتوت یا زردآلو یا هلو) و یک عدد موز رو خرد کرده و بعد با ماست قاطی کنید. این پیشنهاد خوب برای کسانی خوبه که از طعم لبنیات زود خسته میشن و خیلی نمیتونن باهاش کنار بیان.

این مخلوط خنک حسابی خواب اول صبحتون رو می پرونه و بهتون احساس تازگی میده!

(ادامه رو اینجا بخونید)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. سعیده
  ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

  فوق العاده بود❤❤ممنون❤انگیزه پیدا کردم برای صبحانه خوردن?
 2. حنانه
  ۸ آبان ۱۳۹۶

  نوتلا سرطان زاس????
  • رنگی رنگی
   ۹ آبان ۱۳۹۶

   منبعی برای این موضوع دارید؟ 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...