5 پادکست درباره ی سفر و ماجراجویی - رنگی رنگی

۵ پادکست درباره ی سفر و ماجراجویی

۵ پادکست درباره ی سفر و ماجراجویی

آدم دوست داره وقتی که به مسافرت میره، با یک نفر که تجربه ی زیادی از سفر و ماجراجویی داره به این طرف و اون طرف بره. شروع مسافرت رفتن میتونه هراس انگیز و گیج کننده باشه. از مقصد سفر گرفته تا جاهای دیدنی یک شهر، محل سکونت و مواد غذایی که قراره مصرف بشه…. حتی اگه خودتون کار بلد هستین و صرفا دوست دارین از تجربیات دیگران و تازه های دنیای مسافران و ماجراجویان بدونین، این پادکست های میتونن براتون جذاب باشن. این پادکست ها بدون اینکه شما رو مجبور به نشستن و یا خوندن طولانی مددت بکنن، همه ی اون اطلاعاتی رو که لازم دارید براتون تامین میکنن.

 

 • Amateur Traveler:

همونطور که از اسمش پیداست، این پادکست برای تازه کارهای دنیای سفر و گشت و گذار هست. تمرکز اصلی این سایت روی انتخاب مقصد هست. اینجا میتونید پیشنهادهایی از یک سفر یک روزه ی جاده ای تا شنا کردن با نهنگ های تونگا بگیرید!

amateurtraveler.com

 

 • Living The RV Dream:

این پادکست توسط یک زن و شوهر که ۸ سال هست که در ون مسافرتی شون به اینور و اونور سفر می کنن تهیه میشه. آرزوی خیلیا هست که با یک ماشین شخصی دور تا دور دنیا رو بگردن. اما اینها این آرزو رو محقق کردن.

livingthervdream.podomatic.com

 

 • WDW Radio:

همه ی آنچه دوست دارید درباره ی والت دیسنی بدونید رو در این سایت پیدا می کنید. تمامی مطالب این سایت از جمله ویدئوها، پادکست ها، عکس ها و مطالب نوشتاری، از اتفاقات درون شهر بازی والت دیسنی خبر میدهند. جالبه که بدونید این سایت رتبه ی اول رو در پادکست های مربوط به سفر از آن خودش کرده.

www.wdwradio.com

 

 • Raising Miro On The Road Of Life:

این پادکست درباره ی زندگی و اتفاقات مایرو و خانواده اش، در سفرهای بدون پایانشونه. وقتی مایرو بچه بوده، مادرش تصمیم میگیره که اون رو به مدرسه نفرستند و در عوض برنامه ای ترتیب میده تا به دور دنیا سفر کنن. آیا تجربه ی زندگی به اندازه ی دانش درباره ی زندگی همونقدر مهم و ارزشمنده؟

www.raisingmiro.com

 

 • Indie Travel:

در یک محیط مجازی که درباره ی مسافرت به همه ی نقاط جهان صحبت میشه و کلی عکس و خاطره و نکات مهم و کاربردی میتونید پیدا کنید، به دنبال علایق خودتون بگردین و برای شروع کردن یک سفر لذت بخش برنامه ریزی کنید.

indietravelpodcast.com

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. رز
  ۹ بهمن ۱۳۹۲

  واااااااای ممنون رنگی رنگی
  من عاشق سفرم (:
 2. نیره
  ۱۰ بهمن ۱۳۹۲

  مرسی ! عالی بود! ای کاش من هم روزی بتونم به این آرزوم(سفر !!!) برسم!
 3. نازی
  ۲۷ اسفند ۱۳۹۳

  ای کاش منم بتونم دور دنیا سفر کنم.حاضرم از همه چیز بگذرم ولی یه جهانگردشمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...