رنگی یاب – پادکست چهارچرخ - رنگی رنگی

رنگی یاب – پادکست چهارچرخ

رنگی یاب – پادکست چهارچرخ

ماشین‌ها از مهم‌ترین و جالب‌ترین اختراعات بشر هستن که تغییرات زیادی رو در سبک زندگی انسان مدرن به وجود آوردن. اگر کمی بشینیم و فکر کنیم که اگر خودروها نبودن، زندگی امروز ما به چه شکل بود، شاید بیشتر دلمون بخواد که داستان خلق بزرگ‌ترین برندهای ماشین‌سازی دنیا رو بدونیم. در رنگی یاب امروز، پادکستی رو بهت معرفی می‌کنیم که به همین موضوع می‌پردازه.

star1

چهارچرخ پادکستی در مورد ماشین‌هاست. اما فقط به اسب بخار و جزئیات فنی و مسابقات فرمول یک نمی‌پردازه و برای شنیدنش نیاز نیست ماشین باز و متخصص باشی. این پادکست در هر اپیزودش، داستان پیدایش و تکامل یکی از شرکت‌های خودروسازی رو به شکل قصه و از جنبه‌ای انسانی برای مخاطب تعریف می‌کنه.

مثلا تاحالا به این فکر کردی که ماشین معروف فولکس قورباغه‌ای، چطور ساخته شد و اصلا چرا تصمیم گرفتن که اینطور گرد و قلمبه بسازنش؟ یا در مورد مایکل شوماخر و مسابقاتش چقدر اطلاعات داری؟ به راحتی می‌تونی در مورد این موضوعات در اپیزودهای مختلف چهارچرخ مطالب جالبی رو بشنوی. یکی از نکات جالب این پادکست این هست که تیم تهیه کننده‌اش، محتوای زیادی رو در ارتباط با اپیزودهاشون، در اینستاگرام ۴charkh.podcast منتشر می‌کنن و می‌تونی اخبار، عکس‌ها و ویدئوهای جالبی رو در این صفحه ببینی. می‌تونی از طریق اپلیکیشن‌های مختلف پادگیر، به چهارچرخ گوش بدی و اگر لذت بردی، اون رو به دوستانت هم معرفی کنی.

اگر تو هم پادکست فارسی با موضوع جالب و کیفیت مناسب می‌شناسی، لطفا با ما و بقیه دوستان رنگی در بخش کامنت‌ها به اشتراک بگذار.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...