کمپین +40 : هوای مامانا رو داشته باشیم

کمپین +۴۰ : هوای زیبایی مامانا رو داشته باشیم

کمپین +۴۰ : هوای زیبایی مامانا رو داشته باشیم

مامانا معمولا عضوی از خانواده هستن، که حواسشون به همه هست، به غیر از خودشون. برای همین زود درگیر کار و زندگی میشن و وقتی به خودشون میان که یک سری اتفاقاتِ تا حدودی جبران ناپذیر برای سلامتیشون افتاده. هر مامانی، با هر سن و شرایط زندگی، باید رسیدگی به سلامت و زیبایی اش رو جزو روتین های زندگیش قرار بده.

شرکت سینره یک کمپین برای مامان های بالا ۴۰ سال درست کرده، که توی اون، به صورت هوشمند و رایگان، نسخه مراقبت از زیبایی پوست می دهد.

 

این کمپین که اسمش کمپین +۴۰ سینره هست، با توجه به نوع پوست، و محیط هایی که روزانه در اون قرار میگیرید، راهنماییتون میکنه تا بدونید بهتره چه محصولاتی رو در چه موقع از روز استفاده کنید. حتی اگه نمیدونید پوستتون از چه نوع (خشک-چرب-معمولی…) هست، سینره با چند تا سوال میتونه راحت این سوالتون رو بر طرف کنه.

کمپین +۴۰ رو به مامانها، و خانوم هایی که کم کم باید به فکر یک برنامه ی جدی برای پوستشون باشن پیشنهاد بدید، تا هر کسی از شیوه های در امان نگه داشتن پوست و زیبایی از عوامل خطرناک خارجی آگاه بشه.

اگه شما هم جزو دسته بندی +۴۰ هستید، به این کمپین بپیوندید تا اطلاعات بهتری درباره ی مراقبت های روزانه از پوستتون به دست بیارید.

برای رفتن به کمپین +۴۰ سینره اینجا رو کلیک کنید.

plus.cinere.ir

 

121

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...