31 اردیبهشت - صبحت بخیر و رنگی - رنگی رنگی

۳۱ اردیبهشت – صبحت بخیر و رنگی

۳۱ اردیبهشت – صبحت بخیر و رنگی

بهار رنگارنگ با کلی قشنگی و خوشحالی توی زندگیمون سرک کشیده. این روزهای فوق العاده ی سال رو از دست ندیم! روزهایی که هر روز چشم یک شکوفه ی جدید به دنیا باز میشه و بوی چمن تازه آدم رو سرمست میکنه. از هوای خوب و خنک اردیبهشت لذت ببریم و همه ی نگرانی هامون رو به دست ابر بهاری بسپاریم تا با بارونش اونها رو بشوره و پاک کنه. یادمون نره هر از گاهی توی طبیعتی که دوباره جون گرفته قدمی بزنیم، به آواز پرنده ها گوش کنیم و از زل زدن به حرکات ابرها توی آسمون آبی انرژی برای یک زندگی شاد و با آرامش رو تامین کنیم.

این هدیه امروز ماست تا تو رو برای یه روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیان‌ات منتقل کن. باید این رو بدونیم که روزهایی هم هست که آدم بی انگیزه میشه و فکرهای عجیب و غریبی به سرش میزنه. سعی کنید توی اون روزها به هدف اصلیتون فکر کنید. اینکه از اول چرا یک کاری رو شروع کردید میتونه به ادامه ی راه ترغیبتون کنه.

 

31ordi

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. بوسه ی زندگی
  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

  اگر ۷ بار زمین خوردی ۸ بار بلند شی

  حس خیلی خوبی داد بهم صبح صبحی 🙂
 2. گاما
  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

  ولی بضی وقتا خیلی خوبه که آدم تسلیم بشه ، تسلیم کارهای خودش و اینکه مرور کنه آنجه که باید بپذیره و باهاش زندگی کنه .
 3. تکتم (دکتر آشپز )
  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

  گاهی کمی ایجاد تغییر د رهدف اولیه هم میتونه کمک کننده باشه. روزهایی که حال پدر خیلی بد شده بود اگر به هدف اولیه ام که سلامتی و بهبود و شادی بابا فکر می کردم دیوانه می شدم. پس نشستم و کمی هدفم را تغییر دادم. تلاش برای فرزند خوبی بودن و انجام هرچه از دستم بر می آمد. من تمام تلاشم را کردم و با تمام قوا جنگیدم اما گاهی (همیشه) دنیا از ما قویتر است! به تلاشمان ارج بگذاریم نه به نتیجه.
 4. AySan
  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳


 5. Rezvan
  ۱ خرداد ۱۳۹۳

  این لحظات رو از دست ندید…:)ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...