30 فروردین - صبحت بخیر و رنگی - رنگی رنگی

۳۰ فروردین – صبحت بخیر و رنگی

۳۰ فروردین – صبحت بخیر و رنگی

سال جدید و بهار و گل های شکوفه زده روی درخت ها….از این بهتر نمیشه! امسال رو خودت نامگذاری کن! سال کار و تلاش، سال استراحت و آرامش، سال ماجراجویی و سفر….هرچی که خودت دوست داری! از همین اول میخوایم مثل یک آدم رنگی رفتار کنیم! یک آدم رنگی میدونه هر چی که بخواد به دست میاره. پس صبح که از خواب پامیشی و چشمت به آفتاب دلنواز میفته، برای خودت تصور کن دوست داری کجا باشی، چه کاری انجام بدی، چه حسی داشته باشی…تصمیمت رو بگیر که جز به چیزهای خوب فکر نکنی، و جز خوبی بر زبون نیاری! بگذار هر چی انرژی خوب هست، امروز مال تو باشه!

این هدیه امروز ماست تا تو رو برای یه روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیان‌ات منتقل کن. برای رسیدن به رویاهاتون خطر کنید و از چیزی نترسید. ترس فقط یک نیروی بازدارنده است.

 

30far

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. maedeh
  ۳۰ فروردین ۱۳۹۳

  امروز تولدمه!
 2. ندا
  ۳۰ فروردین ۱۳۹۳

  ای کاش میشد با دادن آدرس ایمیل، این بخشو واسه طرفداراش ایمیل میکردید هرروز. من که خودم اوولین نفرم واسه انجام این ایده. تازه اینجوری راحتتر واسه بقیه هم میفرستمش تا همه از این جمله های محشر استفاده کنن و اول صبح انرژی بگیرن.
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۳۱ فروردین ۱۳۹۳

   خب در بخش خبرنامه که عضو بشوید هر روز صبح براتون ارسال میشه 🙂
 3. arezo
  ۳۱ فروردین ۱۳۹۳

  سلام رنگی رنگی واقعا خوشحالم که با شماآشنا شدم یه خواهش دارم من شهریور جشن عروسیمه اگه میشه برام مدل دسته گل و ماشین عروس و دیزاین خونه عروس رو بزارید آخه دنبال ایده های نو و شاد هستم مرسیارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...