24 مرداد - وب گردی برای آدم های رنگی - رنگی رنگی

۲۴ مرداد – وب گردی برای آدم های رنگی

۲۴ مرداد – وب گردی برای آدم های رنگی

۷ ایده برای تزئین کردن سنگ ها

اینجا ۷ ایده ساده و خوب داره برای استفاده از سنگ ها در دکوراسیون خونه . می تونید از این ها ایده بگیرید و سنگ ها رو مدل خاص خودتون تزئین کنید. می تونید حتی این ها رو به پروژه های هنری جذاب برای بچه ها تبدیل کنید.

( سایت رو اینجا ببینید)

 

یک پروژه خلاق با لگو

برنامه تخت گاز رو دیدین تا به حال؟ یکی از اجرا کننده های این برنامه یک آدم رنگی هست ! چون اولین خونه لگویی دنیا رو ساخته ! حتی دستشویی این خونه هم با لگو ساخته شده ! با تشکر از ۳٫۳ میلیون تکه لگو.

(سایت رو اینجا ببینید)

 

آنلاین تو دنیا بچرخید

وارد این وب سایت بشید و آدرس جایی که می خواهید بهش سفر کنید رو تایپ کنید . مثلا paris . از اون بالا روی گزینه ای که شبیه دو تا خط موازی هست کلیک کنید . حالا شما می توید  تو خیابونهای پاریس  راه بروید . این یک راه خوبه برای اینکه یه چرخی تو دنیا بزنید و آدمها و خیابونها و شهر ها و محله ها و فرهنگ های مختلف ببینید.

( سایت رو اینجا ببینید)

 

 ۱۳ ایده برای پروژه های عکاسی برای شما

اگه دوست داشته باشید عاسی به یکی از تفریحات تون تبدیل بشه، درست کردن مجموعه عکس ا موضوعات جذاب یک پیشنهاد خوبه ! توی این لینک ۱۳ تا از همین ایده ها رو می تونید بخونید.  نویسنده در مورد هر ایده چند خط توضیح ساده داده که احتمالا به کارتون بیاد.

( سایت رو اینجا ببینید)

 

 

stamp

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. نیره هاشمی
    ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

    مرسی لینک های خیلی خوبی را گذاشته اید! مخصوصا لینک جهانگردی تان با وب عالیست!ای کاش ماهم مثل بقیه مردمان جهان اینترنتی خوب و روان داشتیم و حالا که شانس گشتن در جهان را به هر دلیلی مشکلات اقتصادی و… نداریم ، لا اقل از این طریق می تونستیم از جهانمون لذت ببریم! راستی چقدر خود خواهند ادم هایی که ما از این حق ساده ، مجانی وارزان هم محروم می کنند!
  2. mahsa
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

    چقدر سایتایی که معرفی کردین خوبن ممنون رنگی رنگیارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...