24 تیر – صبح‌‌ات بخیر و رنگی - رنگی رنگی

۲۴ تیر – صبح‌‌ات بخیر و رنگی

۲۴ تیر – صبح‌‌ات بخیر و رنگی

خورشید با همه نور و انرژی‌اش شروع کرده به تابیدن و منتظرمونه تا سوار موج‌های گرم و پر از زندگی اون بشیم. به روی خورشید، به روی هر زندگی‌ای که جواب سلام خورشید رو داده و بیدار شده بخند. به همه آدما، درختا، پرنده‌ها و به هوایی که هست تا ما باشیم، لبخند بزن. یادت باشه امروز یه روز از زندگی توئه که دیگه هیچ وقت تکرار نمی‌شه، پس تا می‌تونی شاد باش.
این هدیه امروز ماست تا تو رو برای یه روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیان‌ات منتقل کن. امروز یک دفتر برای خودتون بخرید یا یک فلدر توی کامپیوترتون درست کنید. امروز به اخلاف های بدی که داری فکر کن. همونهایی که باعث ناراحتی دیگران یا خودت می شه. اگر برای بهتر شدن تلاش نکنیم، بدتر می شیم.

صبح بخیر

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. rominagh
  ۲۵ تیر ۱۳۹۲

  fekr kardin nazar haye man ro nemizarin man taslim misham????
  badesham,inke baraye chi bayad liste akhlagh haye bademun ro benevisim?behtar nis akhlaghaye khub ro benevisim?inkar ham etemad be nafse maro ziad mikone va ham shademun mikone
  • نگار یعقوبی
   ۲۵ تیر ۱۳۹۲

   رومینای عزیز و دوست ما، ایمیل عذرخواهی برای تایید نشدن نظرات براتون ارسال شده قبلا.ما تصمیم داریم تظراتی که خوندنش برای خواننده ها مفید هست رو بذاریم و از تشکرات و تمجید ها فقط روحیه بگیریم.
   در مورد اخلاق های خوب رو نوشتن، به پیام صبح بخیر امروز مراجعه کنید.
   نوشتن اخلاقای بد کمک میکنه بدونیم کجا رو باید اصلاح کنیم تا آدم بهتری باشیمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...