21 مرداد - صبحت بخیر و رنگی - رنگی رنگی

۲۱ مرداد – صبحت بخیر و رنگی

۲۱ مرداد – صبحت بخیر و رنگی
ماه مرداد، معروف به گرمترین ماه ساله. این یعنی یه عالمه انرژی روی سطح کره زمین که باید توی مسیر درست اسفاده بشن تا یه اتفاق خوب و استثنائی رو رقم بزنن. تو هم از انرژی این ماه استفاده کن تا بتونی بهترینی که تا به حال بودی باشی. همه چیز داره خوب پیش میره و هنوز کلی از تعطیلاتمون مونده. میخوایم از بقیه روزهای تابستون لذت ببریم و کیفیت زندگیمون رو بالا ببریم. کی برای ساختن سرنوشت حاضره؟
این هدیه امروز ماست تا تو رو برای یه روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیان‌ات منتقل کن. تا کی قراره صبر کنیم تا یه نفر یه کمکی بهمون بکنه و واسه رسیدن به آرزوهامون راه رو نشون بده؟ شاید بهتر باشه خودمون این کمک رو به خودمون بکنیم، از جامون پاشیم و اولین قدمو رو برای رسیدن به آرزو ها برداریم.
7
Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. ترنم!
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

  سلام به رنگی رنگی عزیییییییز:-*
  من مدتهاست به این نتیجه رسیدم که جز خودم هیچکی نمیتونه باعث پیشرفتم بشه.
  ممنون که هر روز هستی…
 2. محمد جواد
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

  ممنونم رنگی رنگی
 3. سپیده
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۳


 4. لاله
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

  منم به این نتیجه رسیدم که بیشترین تاثیر و خودم رو خودم میذارم.البته منکر استفاده بهینه از انرژی مثبت آدمایی که قبولشون دارم و تجربیاتشون که کلی آموزنده ست نمیشم .یه جمله یه کمک فکری, هدایت, همراهی,کتاب … میتونه کلی بهم انگیزه و میل به حرکت بده و مثل نسیم خنک گاهی تکرار بشه .اون چیزی که همیشگیه خودمم که همیشه حواسم به خودم هست و اینکه ادامه راه فقط بسته به پشتکار خودم داره.که پیشنهاد میکنم لطفا راجع به این مسئله ههم مطلب قرار بدین.
  • خانوم میم
   ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

   چه جالب من برعکس شما ام! وقتی یه کسی بی حاله منم بی حال میشم. وقتی شاد و پر انرژیه منم شاد و پر انرژی میشم. البته بگم که ایده ها و اهدافم به خاطر حال بد اطرافیانم اصلا از بین نمیره ولی حس و حال ظاهریم خیلی به حس و حال ظاهری دیگران بستگی داره.
 5. لاله
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

  ممکنه بفرمائید دیدگاه من چه مشکلی داشت ! ؟
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

   مشکلی نداشت. فقط اینکه ما سرمون شلوغ شد مجبور شدیم ۱ ساعت دیرتر نظرات رو تایید کنیم. الان میتونید ببینیدش و شرمنده بابت تاخیر 🙂
 6. زهراالملوک ^___^
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

  واااااااااااااااااااااای خیییلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خوب بود 🙂
 7. لاله
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

  ببخشید منم بهتره صبورتر باشم
  تشکر از توجه و کاراتون
 8. مری :)
  ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

  سلام به رنگی های عزیز
  ممنون واقعا از مطالب خوبتون فقط صبح ها مطالب زیباتون دوبار ارسال می شود ممنون اگر پیگیری کنید
 9. رز
  ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

  درود بر شما 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...