19شهریور – صبحت بخیر و رنگی - رنگی رنگی

۱۹شهریور – صبحت بخیر و رنگی

۱۹شهریور – صبحت بخیر و رنگی

شهریور ماه نتیجه گیری از تابستونمونه. ماه برگشتن به مدرسه، زندگی، کار و تلاش. روزهای همچنان آفتابی و شب های خنک پر نور شهر. طبیعت هنوز پا به پامون میاد و برای داشتن یه تابستون پر خاطره یاریمون می کنه. زندگی همچنان بهت امید داره و ازت میخواد اونو صدا بزنی! بگی که عاشق زندگی کردنی! از اینکه هنوز درخت ها سبزن و صبح ها پرنده ها آواز می خونن و ابر ها هنوز که هنوزه از اینور به اونور میرن خوشحالی! چه چیزی بهتر از اینکه صبح ها گرمای آفتاب رو حس کنی و شب ها با نور مهتاب به خواب بری. شهریور ماه پر خاطره ایه!

این هدیه امروز ماست تا تو رو برای یه روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیان‌ات منتقل کن. با هر قدمی که برمیداریم، یه خط دیگه به داستان زندگیمون اضافه میشه. نمیتونیم صفحه های قبلی رو پاک کنیم، اما میتونیم یه کاری کنیم که پایان داستان اونجوری تموم شه که خودمون میخوایم! 

 

d1

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. jamshid
  ۱۹ شهریور ۱۳۹۲

  dost daram dar har sorat aramesh dashte basham………en bozorgtarin arezome albate ta hodode ziadi daram
  va manam motaghedam har kesi natijeye amalo afkare khodeshe >3
 2. لاله
  ۲۰ شهریور ۱۳۹۲

  به نظر من آرامش یکی از اهداف مشترک بین همه ی آدماست…اما توی شرایط فعلی و با این همه گرفتاری برای بدست آوردنش فقط باید بیخیال بود و روی چیزی زوم نکرد که اونم آخرش نتیجه ی خوبی نخواهد داشت 🙁
  • نگار یعقوبی
   ۲۰ شهریور ۱۳۹۲

   فقط نه! این یکی از راه ها هستارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...