15 فروردین - صبحت بخیر و رنگی - رنگی رنگی

۱۵ فروردین – صبحت بخیر و رنگی

۱۵ فروردین – صبحت بخیر و رنگی

سال جدید و بهار و گل های شکوفه زده روی درخت ها….از این بهتر نمیشه! امسال رو خودت نامگذاری کن! سال کار و تلاش، سال استراحت و آرامش، سال ماجراجویی و سفر….هرچی که خودت دوست داری! از همین اول میخوایم مثل یک آدم رنگی رفتار کنیم! یک آدم رنگی میدونه هر چی که بخواد به دست میاره. پس صبح که از خواب پامیشی و چشمت به آفتاب دلنواز میفته، برای خودت تصور کن دوست داری کجا باشی، چه کاری انجام بدی، چه حسی داشته باشی…تصمیمت رو بگیر که جز به چیزهای خوب فکر نکنی، و جز خوبی بر زبون نیاری! بگذار هر چی انرژی خوب هست، امروز مال تو باشه!

این هدیه امروز ماست تا تو رو برای یه روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیان‌ات منتقل کن. آسون ترین راه اینه که با صداقت پیش برید و با دروغ گفتن بیخودی به درگیری های ذهنی تون اضافه نکنید.

 

15far

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مسعود
  ۱۵ فروردین ۱۳۹۳

  باسلام و تشکر و عرض ارادت. هیچ چیز بهتر از صداقت و درستی نیست.
 2. AySan
  ۱۵ فروردین ۱۳۹۳

  daghighan!
  inke hamash esteres dashte bashi ke vaaay alan mifahme durugh goftam kheli badtare az badtarin haghighate momken 🙂
 3. Me
  ۱۶ فروردین ۱۳۹۳

  منم با این موضوع موافقم و اصلا همین کار و میکنم ولی حقیقت برای آدمهای مریض الحوال نظیر آدمهای وسواسی و شکاک و خرده بین هم موثره ؟ لطفا جواب من اگه میدونین بدین ممنون.
  • مسعود
   ۱۶ فروردین ۱۳۹۳

   با سلام.خیلی سؤال سختیه.گاهی اوقات اطرافیان مجبور میشوند که به اینجور افراد بقول معروف دروغ مصلحت آمیز بگویند که وضعیت بد تر نشه!و یا متاًسفانه فرزندان از ترس از تنبیه والدین،دروغ بگویند ولی در نهایت تا آنجا که امکان دارد، با دلیل و برهان بشود طرف را قانع کرد، صداقت بهتره.
   • Me
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۳

    مرسی از پاسختون شاید گاهی این آدمهای بیمار و مریض الاحوال باید به حال خودشون رهاشون کرد تا توی منجلاب خودشون آنقدر دست و پا بزنن تا بلکه متنبه بشن ! البته که تجربه چندساله به من ثابت کرده که تلنگر و رها کردنشون باعث این میشه که بعداز مدتها از خواب غفلت بیرون بیان که خوب شایدم در این مدت بسیار تلاش برای برهم زدن آسایش طرف مقابل بکنن ولی هر آدمی بعداز بی محلی و بی اعتنایی بالاخره خسته میشه فقط خداوند به کسانی که با آنها در ارتباطند صبر و جسارت و شجاعت برخورد درست بده انشالا !!!
    از شما رنگی رنگی نازنین هم میخوام درباره این بیماریهای روحی هم مطلبهای مدل خودتون با طرز بیان خودتون بذارین تا بلکه آگاهی بالا بره 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...