11 مرداد - صبحت بخیر و رنگی - رنگی رنگی

۱۱ مرداد – صبحت بخیر و رنگی

۱۱ مرداد – صبحت بخیر و رنگی

یه صبح رنگی دلنشین و شاد دیگه شروع شده. تازه اول تابستونه! یه عالمه وقت خالی داریم برای اینکه دنبال رویاهامون بریم. یه عالمه انرژی داریم برای اینکه کارهایی که باید انجام بشه رو به آخر برسونیم. این ماه پر از انرژی خوب و تحریک کننده است. کسی که زرنگ باشه میدونه نباید تلاش کردن برای آرزوهاش – حالا هر چی که میخواد باشه – رو به تاخیر بندازه. میشه حتی همین امروز برای نزدیک شدن به زندگی ایده آل یک قدم برداشت. دوست رنگی رنگی من، بعد از دیدن یه طلوع خورشید زیبا و پرانرژی، قراره برای کدوم هدفت برنامه ریزی و تلاش کنی؟

این هدیه امروز ماست تا تو رو برای یه روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیان‌ات منتقل کن. تابستونه و کلی وقت آزاد داریم . یه بخشی از وقتمونو توی طبیعت بگذرونیم . 

04

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. درنا کوچولو
  ۱۱ مرداد ۱۳۹۳

  صبح اول هفته تون بخیر و سرشار ارامش

  طبیعت به هزاران شیوه ملایم و بدیع و ساده روش زندگی و سخت کوشی و هدفمندی رو یادمون میده این یکی از قابلیتهای درخور اعتنای طبیعته از تیمور لنگ گرفته تا سیب نیتون و اون دانشمدی که خواب دید مار دمش رو گاز گرفته و حلقه بنزن رو تعریف کرد تا همین امروز که از رو اناتومی حشرات ابر تجهیزات های تک ناوبری در هوافضا تولید می کنند
  تماشای طبیعت الهام بخش گوارای وجود همه ادمهای خوش اب و رنگی که در سرزمین رنگی رنگی تردد دارند
 2. AySan
  ۱۱ مرداد ۱۳۹۳

  bayad be tabiat ehteram gozasht ♥
 3. نرگس
  ۱۲ مرداد ۱۳۹۳

  سلام همیشه میام اینجا رو می بینم، کارتون عالیه موفق باشید.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...