چالش یک هفته شادی های مجانی با رنگی رنگی - رنگی رنگی

چالش یک هفته شادی های مجانی با رنگی رنگی

چالش یک هفته شادی های مجانی با رنگی رنگی

آدم های رنگی آدم های شجاعی هستن، از تغییر نمی ترسن و اتفاقا ازش استقبال می کنن. برای اینکه عقیده دارن کیفیت زندگی به این بستگی داره که تلاشت رو بکنی تا امروز بهتر از دیروزت باشی. نیازی نیست برای به وجود آوردن تغییر در سبک زندگی دنبال اتفاق های خیلی بزرگی باشی، قدم های کوچیکی که الآن بر میداری تو رو به سمت یه زندگی رنگی تر راهنمایی می کنه.

star1

رنگی رنگی هم دوست داره تو این مسیر بهتر شدن و پیشرفت کردن بهت کمک کنه، برای همین چالش هایی برات طراحی کردیم که در طول یک هفته بهت کمک می کنن رفتار های رنگی تری رو به سبک زندگیت اضافه کنی. اینطوری هرروز یک بهونه ی کوچیک شادی برای خودت داری.

star3

موضوع چالش این هفته شادی های مجانی هست. قراره هر روز با کمک هم قدم کوچیکی در راستای این هدف رنگی برداریم و در پایان هفته از حس خوب عمل کردن بهش پر از حس خوب اعتماد به نفس بشیم. در آخر هفته عملکردمون و تاثیر چالش رو در زندگیمون می سنجیم و میتونیم تصمیم بگیریم که دوست داریم این راه رو ادامه بدیم یا نه. اگر این تغییرات برامون مفید بود چرا اون هارو به عنوان بخش جدیدی از سبک زندگیمون قرار ندیم؟

star2

اگر تو این کار در کنار رنگی رنگی میمونی خوشحال میشیم که تجربیاتت رو در ارتباط با چالش نوشتن برای شادی با ما و بقیه ی دوست های رنگی به اشتراک بذاری. اینطوری کلی آدم دیگه رو به این کار تشویق می کنیم و کم کم یک دنیای رنگی تر رو باهم دیگه میسازیم.

star1

شادی های مجانی

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. *atrina*
  ۲۷ مهر ۱۳۹۷

  چه قشنگ امروز به صورت اتفاقی دو تا از این کار ها را انجام دادم و حالم خیلی بهتر از همیشه هست
 2. mona
  ۸ اسفند ۱۳۹۸

  وای..اینجا که میام اصلا همه مشکلاتو فراموش میکنم،تصمیم های جدید میگیرم،اصلا با خوندن مطالبتون کیف میکنم…
  موفق باشید.
  *mona*ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...