یک کتاب برای اینکه به زندگی باور داشته باشید - مهار ناشدنی - رنگی رنگی

یک کتاب برای اینکه به زندگی باور داشته باشید – مهار ناشدنی

یک کتاب برای اینکه به زندگی باور داشته باشید – مهار ناشدنی

شاید قبلا درباره ی نیک وی آچیچ شنیده باشید. مردی که نه دست داره، نه پا. نیک که در کودکی هم از لحاظ فیزیکی و هم از لحاظ روانی از معلولیتش رنج میبرد، در سن ۱۷ سالگی تصمیم میگیره که شرایط زندگیش رو قبول کنه و سازمان خیریه ی خودش رو با عنوان “زندگی بدون دست و پا” راه بندازه. نیک امروزه سخنرانی های زیادی در سرتاسر دنیا انجام میده و تبدیل به نمادی برای امید و باور داشتن شده. همین الان چند دقیقه وقت صرف کنید و خودتون رو جای نیک بگذارید. اگه یک نوع معلولیت جسمی داشتید (یا دارید) چقدر تلاش می کردید تا بیشترین بهره رو از چیزهایی که دارید ببرید؟ چقدر به زندگی و زیبایی های تموم نشدنی دنیا معتقد هستید؟ اگه هیچ نوع معلولیتی ندارید، آیا به اندازه ی نیک احساس خوشحالی و خوشبختی میکنید؟

کتاب “مهار ناشدنی”، نوشته ی نیک وی آچیچ رو پیشنهاد میکنیم بخونین تا ببینید برای هر کسی با هر شرایطی میتونه یک زندگی شاد و مفید داشته باشه، و احساس خوشبختی کنه. با خوندن این کتاب یاد میگیرید چطوری با همین زندگی و امکاناتی که دارید، احساس رضایت داشته باشید، و تلاش برای رسیدن به یک زندگی بهتر رو هیچوقت متوقف نکنید.

یک بخش از مقدمه این کتاب:

“من پا نداشتم که با آن راه بروم، همین باعث شد تا بتوانم زمین را لمیس کنم. من زمین را دوست دارم، آسمان را دوست دارم، زندگی را دوست دارم؛ آدمها را، پرنده ها را، مورچهها را، خنده و گریه را، شعر را، رنگ ها را، نقاشی را، موسیقی را، کتاب را دوست دارم.همیشه خودم بوده ام؛ هرگز ادا در نیاورده ام و ریا نکرده ام.خرسندم. چیزی کم ندارم، زندگی را دارم.”

رنگی رنگی پیشنهاد میکنه این کتاب رو بخونید. شاید این کتاب خیلی از لحظه های زندگیتون رو خوشایند تر کنه، و امید و انگیزه ی بیشتری بهتون بده. همین الان،

 

کتاب مهار ناشدنی رو مسیحا برزگر ترجمه، و نشر ذهن آویز چاپ کرده.

 

خرید اینترنتی کتاب “مهار ناشدنی” – ۱۳,۵۰۰ تومان

 

nick-vujicic-closeup article-1196755-058DCDF9000005DC-866_634x784 Nick Vujicic nick-vujicic-02 0013729e4abe0bb65a83431

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. باران
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۲

  براخرید باز نشد صفحه
 2. زهرا
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۲

  چه خوشتیپه برا سخنرانیش !!!!! 😉
 3. مصطفی ضابط
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۲

  یک کلیپ تبلیغاتی هم داره از سخنرانیهاش
  اون رو هم بزارین فوق العاده است.
  با تشکر از مطالب خوبتون
 4. نگار
  ۱۵ فروردین ۱۳۹۳

  خیلی خوب میشه اگه شما از ویدئو هاش یا سخنرانی هاش اینجا بذارین یا زندگی نامه اش رو! واقعا به محتوای سایت خوبتون میخوره! 🙂
 5. فرشته
  ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام.البته من یک ویدئوتوی تلویزیون اون هم روز معلولین دیدم اونموقعه نمیدونستم چه کسی وتا اخر برنامه پای صحبتش نشستم.حرفای جالبی میزد.
  مرسی از مطالبتون.
 6. gildor
  ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  من بار اول این کتابو توی شهر کتاب دیدم .
  پشت جلدش عکس یه جفت کفشه که توی یه کمده …
  ونیک زیرش نوشته : من همیشه یک جفت کفش در کمدم نگاه می دارم ، زیرا به معجزه ایمان دارم …
  به شدت تحت تاثیر قرار گرفتم و اشکم درمد
  این فقط میتونه حرف یه آدم خیلی بزرگ باشه ، ه نظرم خدا نیکو خیلای دوست داره چون مخ خیلی دوست داشتنیی بهش داده 🙂
  امیدوارم همیشه حالش خوب و خرم باشه …
 7. ح.ق :)
  ۱۱ تیر ۱۳۹۳

  این کتاب رو دارم
  عالیه!
 8. خانوم میم
  ۹ مرداد ۱۳۹۳

  من این کتاب رو خوندم. هم خودمو، و هم دیگران رو که براشون از این آدم تعریف می کردم به شدت متاثر کرد. راستشو بخواین از اینکه هنوز تو شنا مشکل دارم و موج سواری نکردم و بلد نیستم که پیانو و طبل بزنم و از همه مهمتر اینکه ایمان من از ایشون ضعیف تره خجالت کشیدم..
 9. آنی
  ۱۰ تیر ۱۳۹۵

  کتاب اولشون زندگی بی حدومرز به نظرم خیلی بهتر بود و ترجمه خیلی روانی داشت.کتاب مهار نشدنی یه جاهایی خیلی فلسفی شده و احساس میشه از زبان خود آقای نیک نیست.ولی کتاب اولشون به شدت منو جذب میکنه هربار میخونم برام تازگی داره و بسیار اثرگذارهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...