یه مشت صبحونه رنگی - رنگی رنگی

یه مشت صبحونه رنگی

یه مشت صبحونه رنگی

تا حالا دستور یه عالمه صبحونه خوشمزه و مقوی رو اینجا گذاشتیم که به این وعده حیاتی تنوعی داده باشیم. برای خوردن همه این صبحونه‌ها نیاز داریم که کمی روزدتر و کمی پرانرژی‌تر از همیشه از خواب بیدار شیم تا با صرف چند دقیقه زمان، صبح رو با معده‌ای شاد و خوشحال پر کنیم. همه می‌دونن صبحونه خوب و معده شاد، نصف شادی روز رو تضمین می‌کنه.
پیشنهاد امروزمون اما هیچ زحمتی نداره. واقعا هیچ زحمتی برای درست کردن و خوردن این صبحونه لازم نیست بکشید. همه زحمات رو کشاورزا و طبیعت به دوش کشیدن و کافیه یه مقدار از حاصل دسترنج‌شون بخریم تا حتی اگه انقدر تنبلیم که دوست داریم صبحونه رو تو تخت بخوریم باز یه راهی برای صبحونه خوری وجود داشته باشه.
صبحونه ضربتی ما بادومه! قبل از خواب ۱۰ تا بادوم بذارید کنار تخت و صبح بخوریدش. بادوم یه منبع غذایی پرچربه که چربی اون هیچ خطری نداره و برای سلامت بدن ضروریه. بادوم مواد معدنی زیادی مثل منیزیم و پتاسیم و ویتامین D فراوونی داره. اگه یه لیوان شیر هم روی این صبحونه کوچولو اضافه کنید، هم به هضم بادوم کمک کردید و هم صبحونه مقوی‌تری به بدن زدید. خوردن این صبحونه سلامت قلب و عروق و پوست‌تون رو تضمین می‌کنه، تا ظهر سیر نگه می‌داردتون و با انرژی زیادی که داره شاد و شنگول‌تون می‌کنه.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. المین
    ۴ تیر ۱۳۹۲

    من که خیلی خوشم اومد..
    تازه اگه با کمی شکر بادوما رو پودر کنید و صبح ها میل کنید که خیلی بهتره چون قند اول صبحتون هم تامین میشه…ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...