کسب و کار موفق – کیک‌های چیپسی - رنگی رنگی

کسب و کار موفق – کیک‌های چیپسی

کسب و کار موفق – کیک‌های چیپسی
Diaz و Dakelyn Diaz دو خواهر هستن که با درست کردن یک میان‌وعده جدید، یک کسب‌وکار برای خودشون راه انداخته‌ان. اون‌ها اسم این محصول رو CakeChips گذاشته‌ان. میان‌وعده «دیاز»ها ظاهری شبیه چیپس‌های سیب‌زمینی داره، ولی مزه کیک می‌ده و با دسرهایی که ما به این نام می‌شناسیم متفاوته. اون‌ها این کیک‌چیپس‌ها رو با استفاده از دستورپخت‌هایی که از مادرشون یاد گرفته‌ان، می‌پزن.

خواهرهای دیاز زمانی که سن کمی داشتن در پختن کیک برای جشن‌تولد، شام و … به مادرشون کمک می‌کردن و در این زمینه تجربه به دست می‌آوردن. خودشون می‌گن وقت‌گیر بودنِ پخت و آماده کردن کیک‌ها، باعث شد که اون‌ها به دنبال راهی بگردن تا به شکل تازه‌ای بشه از کیک استفاده کرد و این‌طور بود که کیک‌چیپس رو درست کردن. کیک‌چیپس‌ها رو می‌شه به‌سادگی مصرف کرد و طعم و مزه کیک رو در یک قالب تازه تجربه کرد.

 

chips3

این دو خواهر از طریق کیک استارتر سرمایه لازم برای کارشون رو جمع‌آوری کردند. اون‌ها  تونستن از این طریق، بیشتر از۷ هزار دلار سرمایه به دست بیارن. این پول به اون‌ها کمک می‌کنه تا یک آشپزخونه بهتر پیدا کنن، وب‌سایت‌شون رو راه بندازن و به مواد اولیه و گواهی‌های موردنیاز برای کارشون برسن. دیازها فعلاً قصد دارن کسب‌وکارشون رو جمع‌وجور و مرتب نگه‌دارن تا از ریسک‌هایی که رشد و گسترش ناگهانی کسب‌وکار ممکنه براشون به وجود بیاره جلوگیری کنن. اون‌ها اعتقاد دارن که علاقه‌شون به تولید کیک‌چیپس، به‌شون اجازه می‌ده که به مشکلات سرراه‌شون غلبه کنن.

پروژه CakeChips در کیک استارتر

chips4

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. لاله
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  سلام
  طرز تهیه اش رو ندارین ؟
 2. امید
  ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

  دمتون گرم / اینجور آدمارو که میبینم هم حال میکنم هم انگیزه پیدا میکنم
 3. زهرا
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۲

  همون مواد کیک ساده است که باید با قاشق لایه نازک بریزیم سریع هم پخته میشه.
 4. ارتیمیس
  ۴ آذر ۱۳۹۲

  من از اینا تو بابل خوردم.واقعا خوشمزن.بیشتر شبیه شیرنی کشمیشیه ولی خیلی خشکه شبیه چیپسه.بدرود تا درود.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...