کسب و کار موفق – کیف های چرمی رنگی - رنگی رنگی

کسب و کار موفق – کیف های چرمی رنگی

کسب و کار موفق – کیف های چرمی رنگی

«ساخت یک کیف زنانه که هم زیبا باشه و هم بادوام»؛ این ایده‌ای بود که مدتی پیش به ذهن Rae Jones، طراح انگلیسی، رسید و اون هم تصمیم گرفت تا با جمع‌آوری سرمایه از طریق کیک استارتر، ایده‌اش رو عملی کنه. جونز، که قبلاً در زمینه تولید کفش‌های چرمی برای بانوان فعالیت کرده بود، می‌خواست محصول‌اش هم ظاهر مناسبی داشته باشه و هم اون‌قدر جون‌دار باشه که بشه خریدهای معمول روزانه رو باهاش جابجا کرد؛ ضمناً چرم استفاده‌شده هم باید از بهترین کیفیت برخوردار می‌بود. این شد که جونز سراغ یک مجتمع تولیدی در حوالی منچستر رفت. این کارخونه هم سابقه زیادی در زمینه چرم داشت و هم می‌تونست به بهترین مواد خام دسترسی داشته باشه.

b

جونز بنا به تجربه‌اش می‌دونست کیفی که هم شیک باشه و هم کارا و بادوام، توی بازار کم پیدا می‌شه. کیفی که اون طراحی کرده، یعنی کیف Buckitt، تلاشیه برای پر کردن این خلاء. این محصول درعین اینکه زیبا، سبک و بادوامه، جادار هم هست (در اون حدی که بشه بعضی از لپ‌تاپ‌ها رو توش قرار داد). ضمناً جونز یک سری وسایل جانبی، از جمله کیف‌پول و بند چرمی بلند (قابل جداسازی)، هم برای این کیف زنانه در نظر گرفته.

یکی از چیزهایی که در ساخت Buckitt به‌اش توجه شده، سازگاری اون با محیط‌زیسته. در دباغی چرم این کیف از مواد گیاهی استفاده شده و این باعث می‌شه که محصول هم تأثیر کمتری روی طبیعت بذاره و هم با گذشت زمان، جلوه‌اش رو کمتر از دست بده. همچنین این کیف طوری طراحی شده که رویه‌های فرسوده‌ی اون رو بشه در صورت نیاز، بعداً به‌سادگی جایگزین کرد. کیف Buckitt قراره در هشت رنگ مختلف و همراه با سه نوع وسیله جانبی گوناگون، در دسترس مشتری‌ها قرار بگیره.

این پروژه فعلاً در مرحله تأمین سرمایه به سر می‌بره. جونز امیدواره که بتونه از طریق کیک استارتر ۱۵ هزار پوند به دست بیاره. اون تا اینجا تونسته بیشتر از ۱۰ هزار پوند رو به‌واسطه این سایت جمع کنه.

لینک پروژه در کیک استارتر

سایت رسمی

 

b2

 

b3

 

b1

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. ژاله
  ۱۴ مرداد ۱۳۹۲

  رفتم سایتشو دیدم! کاراش خیلی قشنگه و ظریف، اما خب گرونه. دیگه به ریال هم تبدیل کنی که واویلا میشه D:
 2. شبنم
  ۱۴ مرداد ۱۳۹۲

  چه زیبا! ما هم از ایران میتونیم تهیه کنیم؟!
  • نگار یعقوبی
   ۱۴ مرداد ۱۳۹۲

   نه متاسفانه
 3. ال ما
  ۱۴ مرداد ۱۳۹۲

  خودمون میتونیم درست کنیم! 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...