کسب و کار موفق – اختراع دوباره کوله‌ پشتی - رنگی رنگی

کسب و کار موفق – اختراع دوباره کوله‌ پشتی

کسب و کار موفق – اختراع دوباره کوله‌ پشتی

خیلی وقت‌ها نوآوری به معنی معرفی یک محصول کاملاً جدید که تا حالا ندیده باشیم نیست، بلکه بازنگری تو ساخت یک وسیله هم می‌تونه خودش نوآوری قابل‌توجهی باشه. گاهی این بازنگری اون‌قدر خوب از آب درمیاد که می‌شه گفت اون وسیله، دوباره اختراع شده. در ادامه با برند Mochi آشنا می‌شیم که صاحب‌امتیازهای این برند از اون‌هایی هستن که یه‌جورایی تونستن یک محصول رو از نو اختراع کنن. این محصول، نسخه‌ای تازه‌تر و بهتر از کوله‌پشتی‌هاست.

طراح‌های Mochi مدتیه که سری جدیدی از کوله‌پشتی‌های Drawstring (همون کوله‌هایی که ما به نام طنابی، کیسه‌ای یا جمع‌شو می‌شناسیم) رو ساخته‌اند و ادعا می‌کنن که این اولین کوله‌پشتی باکیفیت از این نوعه که هیچ‌وقت کج نمی‌شه و تعادل‌اش به‌هم نمی‌خوره. این محصول مورد توجه سایت‌های مختلف قرار گرفته و بعضی از اون‌ها گفتن که «Mochibag قصد داره کوله‌پشتی‌های کلاسیک رو از نو اختراع کنه» و اینکه تیم سازنده «تونسته تمام مشکلات کوله‌های طنابی رو از بین ببره».

سازنده‌ها می‌گن که کوله‌پشتی‌های طنابی و ویژگی‌های مثبت اون‌ها (سبکی، کارایی، جمع‌وجور بودن و …) رو دوست دارن، ولی این کوله‌ها بعد از مدتی استفاده با مشکلاتی روبرو می‌شن؛ مثلاً طول بندهای اون‌ها تغییر می‌کنه و همین باعث می‌شه که کوله‌پشتی درست سر جاش قرار نگیره. ضمناً باز کردن کوله‌های طنابی هم همیشه آسون نیست و گاهی آدم رو به زحمت می‌اندازه.

به همین دلایل، تیم Mochi دست‌به‌کار شدن و با جابجا کردن محل قرارگیری سوراخ‌ها و یکسان‌سازی نیروی وارد شده برای باز کردن درب کوله‌ها، نسخه تازه‌ای از اون‌ها رو به بازار معرفی کردن. این تغییرات باعث شده‌ان که طول بندها با هم برابر باقی بمونه و تعادل کوله حتی بعد از مدت‌ها استفاده و باز و بسته شدن، همچنان حفظ بشه.

اعضای تیم Mochi زمان زیادی رو به بازنگری تو ساخت کوله‌پشتی‌ها اختصاص دادن. طراح‌ها طناب‌ها و بندها مختلفی رو امتحان کردن تا کوله‌پشتی بهترین عملکرد رو در باز و بسته شدن داشته باشه. اون‌ها ۳۱ نمونه اولیه از محصول‌شون درست کردن تا به یک نمونه قابل‌قبول رسیدن. بعد از اون هم ۳۹ نمونه دیگه ساخته شده تا نسخه نهایی آماده بشه. الان سازنده‌ها بعد از یک کمپین بسیار موفق در کیک استارتر، در حال عرضه کوله‌پشتی‌های Mochibags هستن. این کوله‌پشتی‌ها در سه رنگ مختلف به بازار عرضه شده‌ان که در ازای ۳۵ دلار می‌شه یکی از اون‌ها رو تهیه کرد.

پروژه Mochibags در کیک استارتر

سایت رسمی

1

4

3

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...