کسب و کار خلاق - تی شرت های همیشه تمیز - رنگی رنگی

کسب و کار خلاق – تی شرت های همیشه تمیز

کسب و کار خلاق – تی شرت های همیشه تمیز

تا به حال پیش اومده که توی یک مهمونی کمی غذا یا یک قلپ نوشابه روی لباستون بریزید و مجبور باشید کل لباس هاتون رو عوض کنید (یا اینکه تمام شب حواستون به قایم کردن اون لکه ی روی لباس باشه)؟ خب اینطور به نظر میرسه که راه حلی برای این مشکل بزرگ بشریت پیدا شده!

پروژه ی جدیدی توی کیک استارتر شکل گرفته که در اون با کمک گرفتن از تکنولوژی نانو، تی شرت های سیلیکونی درست میشه که میتونن خودشون رو تمیز کنن! اینکه میگن “این تی شرت ها میتونن خودشون رو به راحتی تمیز کنن” ممکنه به اون شکلی که شما تصور میکنید اتفاق نیفته (مثلا اینکه یه تی شرت راه بیفته، بره توی ماشین لباسششویی و خودش رو بشوره)، اما قطعا به این معنی هست که این لباس ها به هیچ وجه کثیف نمیشن، به خاطر اینکه پارچه هاشون خاصیت هیدروفوبیک (آب گریزی) دارند. چه چیزی از این بهتر؟

پروژه ی “سیلیک” تا الان بیشتر از ۲۱۷,۰۰۰ $ حمایت شده (در صورتی که بودجه ای که برای اینکار در نظر داشته فقط ۲۰ هزار دلار بوده). تیم این پروژه ساعت ها روی طراحی بافت این تی شرت فکر کردن، و در آخر به طرحی رسیدن که در عین حال که در برابر آلودگی ای مقاوم هست، سادگی و راحتی خودش رو هم داره. رنگ های نهایی این تی شرت فقط سفید و مشکی خواهند بود.

 

نکاتی که درباره ی تی شرت های سیلیک باید بدونید:

 • اونها رو با وایتکس نشویید.
 • با رنگ های مشابه در لباسشویی قرار دهید.
 • اونها رو اتو نکنید.
 • به خشکشویی نسپارید.
 • از مواد نرم کننده استفاده نکنید.

 

bea32149aa9335639d4d7c4c738c8f11_large

 

برای دیدن این پروژه در کیک استارتر و حمایت از اون اینجا رو کلیک کنید.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. زهرا
  ۲۳ دی ۱۳۹۲

  اول از همه من هنگام ورود به این سایت با مشکل فیلترینگ مواجه شدم و اینکه فری گیت به کمکم رسید دوما اینکه تبلیغشون فوقالعاده بود و کارشون هم حرف نداشت و جای صحبتی باقی نمیمونه . تبلیغشون هم خلاقانه و ایده هم خلاقانه بود بهشون تبریک میگم . امیدوارم موفق باشن تو کارشون 🙂
 2. ika2000
  ۲۸ دی ۱۳۹۲

  این تی شرتا رو باید از کجا تهیه کرد؟
  • نگار یعقوبی
   ۲۸ دی ۱۳۹۲

   اینها فقط یک ایده کسب و کار خلاق هست که تازه میخواد تولید بشه. معرفی کردیم که ببینید چه ایده هایی الان محبوب هست در دنیاارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...