کسب و کار خلاقی که با پارافین و چند تکه فلز ساخته شده - رنگی رنگی

کسب و کار خلاقی که با پارافین و چند تکه فلز ساخته شده

کسب و کار خلاقی که با پارافین و چند تکه فلز ساخته شده

PyroPet اسم برند جدیدیه که توسط دو تا طراح خوش فکر با نام های “تورون آرنادوتیر” و “دن کووال” راه اندازی شده. این برند خلاق تونسته خانواده ای از شمع های حیوونی که توی دل هر کدوم یه سورپرایز وجود داره، تولید کنه. اولین محصولشون هم یه گربه ی خوشگل شمعی به اسم “کیسا” بود، که تونست کلی طرفدارهای زیادی پیدا کنه.

وقتی هوا تاریک میشه و سایه های روی دیوار بلند و بلند تر میشن، یه کبریت بردارید و کیسا خانوم رو روشن کنید. اون موقع است که عکس یه گربه روی دیوارتون میفته. به صندلی تکیه میدین و ریلکس می کنید. همینطور که به عکس سایه ی گربه روی دیوار نگاه می کنید، متوجه میشید که داره تبدیل به یه اسکلت، به یه روح خبیث میشه. چی شده؟ هیچی، خلاقیت گروه PyroPet همینجاست! اونها موفق شدن شمعی درست کنند، که در دل خودش یه اسکلت فلزی داره. اینجوری با آب شدن شمع، گربه تبدیل به یه موجود کاملا متفاوت میشه.

123

این طراحی جالب و راحت توی کیک استارتر تونست ۶۹ هزار دلار جمع کنه، یعنی حدود ۳۰ هزار دلار بیشتر از هدف اصلیش! ایده ی این کار وقتی به ذهن “تورون” رسید که یک روز داشته به آب شدن یه شمع بابا نوئلی نگاه می کرده. شمع ها همه مثل هم آب و تبدیل به پارافین مایع میشن و دیگه خبری از بابا نوئل بیچاره نیست. “یعنی هیچ راهی نیست که یه شمع اینجوری تموم نشه؟” این سوالیه که از خودش میپرسه و جرقه ی کار اینجا توی ذهنش میخوره.

شمع ها به روش معمول شمع سازی درست میشن با این تفاوت که قبل از ریختن پارافین توی قالب، اسکلت های فلزی توشون قرار میگیرن. میبینید، به راحتی میشه یه فکر خوب رو تبدیل به یه بیزنس موفق کرد! کافیه اولین قدم رو بردارید!

 

لینک پروژه PyroPet در کیک استارتر

 
5
Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. لیلا
  ۶ آذر ۱۳۹۲

  فوق العاده بود.حتما کسی نباید بمب هسته ای بسازه تا مخترع بشه بلکه همین کارهای ساده اما خلاقانه هستن که جامعه را به سوی پیشرفت میبرن.
 2. رودا
  ۷ دی ۱۳۹۲

  فیلتر شد…………….. 🙂 🙁
 3. مریم
  ۲۴ تیر ۱۳۹۳

  باز خوبه که تو فیلترینگ سرعتمون خوبه 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...