کسب درآمد آنلاین با Surveys On The Go - رنگی رنگی

کسب درآمد آنلاین با Surveys On The Go

کسب درآمد آنلاین با Surveys On The Go

هر روز روش‌های جدیدتر و جالب‌تری برای کسب درآمد از اینترنت به وجود می‌آید. اگر از کاربران سیستم‌عامل iOS یا Android هستید و می‌خواهید بدون صرف زمانی زیاد، مقداری پول به دست بیاورید، می‌توانید از نرم‌افزار Surveys On The Go استفاده کنید. این نرم‌افزار بخشی از یک طرح درحال‌ رشد است که در آن، به ازای شرکت کاربر در نظرسنجی‌های کوتاه، مبلغی (هرچند اندک) به فرد تعلق می‌گیرد.

امروزه شرکت های زیادی در دنیای اینترنت پای می‌گذارند و به سهم خود، باعث رونق برنامه‌ها و طرح‌های نظرسنجی آنلاین می‌شوند. استفاده از نرم‌افزار Surveys On The Go هم یکی از راه‌های شرکت در نظرسنجی‌های آنلاین و کسب درآمد است. این نرم‌افزار به کاربران امکان می‌دهد که مستقیماً از دستگاه‌های مجهز به iOS یا آندروید در نظرسنجی‌ها شرکت کنند و در ازای پرکردن هر نظرسنجی، مبلغی بین ۲۵ سنت تا ۵ دلار را دریافت کنند.

کار با Surveys On The Go آسان است؛ تنها کاری که بعد از نصب نرم‌افزار باید انجام دهید این است که یک حساب‌کاربری باز کنید. بعد از این کار، هنگامی که فرمی برای پرکردن موجود باشد، نرم‌افزار به شما اطلاع خواهد داد.

پس از این که حساب‌کاربری‌تان را باز کردید، باید به شش فرم نظرسنجی با موضوعات: علاقه‌مندی‌ها، خانواده، ایدئولوژی و طرز فکر، آمار و جمعیت، سرگرمی و فناوری پاسخ دهید. در ازای پرکردن هر کدام از این نظرسنجی‌ها ۲۵ سنت به شما تعلق می‌گیرد. در این مرحله، هدف آن است که هم کاربر با فرآیند پاسخ‌دهی به نظرسنجی‌ها آشنا شود و هم علاقه‌مندی‌های وی (برای مشخص‌شدن نوع نظرسنجی‌های موردعلاقه کاربر) برای سیستم مشخص شود. این نظرسنجی‌های اولیه کوتاه هستند و تنها چند دقیقه از شما وقت می‌گیرند. پس از آنکه درآمدتان از پرکردن فرم‌ها به ۱۰ دلار رسید، می‌توانید درخواست دهید تا مبلغ موردنظر برایتان فرستاده شود. مبلغ پرداخت‌شده از طریق حساب PayPal در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

یکی از مشکلاتی که ممکن است با آن روبرو شوید تعداد کم نظرسنجی‌ها است؛ به‌طوری که ممکن است پس از پاسخ‌دادن به شش فرم اولیه، تا چندین روز فرمی دریافت نکنید. البته این نرم‌افزار همچنان در مراحل رشد و توسعه به‌سر می‌برد و مشکل فوق ممکن است به این دلیل باشد. انتظار می‌رود که با افزایش تعداد کاربران، تعداد نظرسنجی‌ها هم افزایش پیدا کند.

نرم‌افزار Surveys On The Go راهی جالب برای افزایش درآمدتان در اختیار شما قرار می‌دهد. هرچند این مبالغ ممکن است ناچیز باشند، ولی استفاده از این نرم‌افزار را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

لینک به فروشگاه گوگل پلی

لینک به فروشگاه ۱mobile

لینک به فروشگاه آی‌تیونز

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. mozhde
  ۱۶ فروردین ۱۳۹۲

  ba tavajoh be tahrim ha o injoor masael, in pool baraye karbar haye irani ham ghabele bardashte aya?
  kasi in narme afzaro test karde?
 2. YASAMAN EHGHANY
  ۱۹ دی ۱۳۹۹

  ایا نرم افزار معتبری هست و حساب بانکی و یا گوشیمون رو هک نمی کنه؟!
  قصدش چیه که در برابر پر کردن نظر سنجی پول میده؟!
  • رنگی رنگی
   ۲۰ دی ۱۳۹۹

   این مطلب برای سال ۹۱ هست و بعد از ۸ سال نمیتونیم صحت و امنیتیش رو تایید کنیم:)ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...