کتاب آشپزی سریع - غذاهای 30 دقیقه ای - رنگی رنگی

کتاب آشپزی سریع – غذاهای ۳۰ دقیقه ای

کتاب آشپزی سریع – غذاهای ۳۰ دقیقه ای

همه ی ما یک جایی در زندگیمون باید کمی آشپزی یاد بگیریم. خیلی ها ممکنه با علاقه این کار رو انجام بدن و بقیه از روی عادت و تکرار. چیزی که قطعی هست اینه که وقت غذا خوردن توی خونه یکی از مهمترین اوقات روز هست، به خاطر اینکه اون موقع همه ی خانواده دور هم جمع میشن، و از همه مهمتر اینکه غذاهای خونگی هم خوشمزه ترن هم برای بدن ضرر ندارن. اما انقدر کار و مشغله زیاد میشه که ناچار میشیم وعده های زیادی رو به عهده ی رستوران ها و فست فودهای اطرافمون بذاریم. اگه خیلی وقته که طعم خوب غذاهای خونگی رو فراموش کردین، کتاب “غذاهای ۳۰ دقیقه ای” میتونه خیلی کمکتون کنه. با استفاده از این کتاب میتونید غذاهایی درست کنید که هم خوشمزه هستن هم کمتر از ۳۰ دقیقه وقتتون رو میگیرن.

کتاب غذاهای ۳۰ دقیقه ای تمرکز زیادی روی مسئله سرعت و زمان گذاشته. توی فصل بندیهای کتاب دو فصل پیاپی به نام های “غذاهای سریع و آسان” و “غذاهایی به مراتب سریعتر و آسانتر” داره و حتی یک فصل کامل رو به بررسی وسایلی که به آشپزی کردن سرعت میبخشن پرداخته. این کتاب یکی از بهترین گزینه ها برای افراد پر مشغله ای هست که دوست دارن بدون اضطراب و آشفتگی لحظات خوب صرف غذا رو کنار خانواده هاشون داشته باشن.

با اینکه این کتاب سیاه و سفید هست و عکس های خیلی کمی داره، اما دستورهای پخت و توضیحات به قدری واضح و دقیق هستن که به عکس هم نیازی پیدا نمیکنید. همین موضوع باعث میشه که قیمت این کتاب خیلی مناسب، یعنی ۱۵,۰۰۰ تومان باشه. این کتاب از مجموعه کتابهای “For Dummies” هست و توسط انتشارات آوند دانش چاپ شده.

 

خرید کتاب غذاهای ۳۰ دقیقه ای – ۱۵,۰۰۰ تومان

1-01-w137343752551dcfe552bf9e

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. فروز
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

  قیمت کتب کمی گران نیست
 2. سمیه
  ۶ آبان ۱۳۹۶

  چرا اینجا ۱۵۰۰۰۰ زدین اما تو سایتش میزنه ۲۰۰۰۰؟؟؟؟؟؟؟؟
  • رنگی رنگی
   ۶ آبان ۱۳۹۶

   چون این مطلب تقریبا برای ۴ سال پیش هست و قیمت بر اساس قیمت اون موقع کتاب نوشته شده 🙂
 3. فاطمه فردامینی
  ۷ مرداد ۱۳۹۹

  کتاب آشپزی می خواهم این شماره ی من ۰۹۳۷۴۲۰۳۲۵۶
  • رنگی رنگی
   ۸ مرداد ۱۳۹۹

   سلام. این کتاب رو ما نمیروشیم. لینک خریدش رو بالای عکس کتاب قرار دادیم
 4. فاطمه فردامینی
  ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

  کتاب اشپزی ۳۰دقیقهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...