کتابی که به آرامش نزدیکترتون میکنه - مدیریت خشم - رنگی رنگی

کتابی که به آرامش نزدیکترتون میکنه – مدیریت خشم

کتابی که به آرامش نزدیکترتون میکنه – مدیریت خشم

خشم یکی از خصلت های طبیعی آدمهاست که از موقع متولد شدن همراهمون هست. شاید بشه گفت اولین احساسی که ابراز کردنش رو یاد میگیریم خشم هست. بنابراین به هیچ وجه چیز بدی نیست و باید اون رو به عنوان یک واکنش طبیعی نسبت به محیط در نظر بگیریم. کتابی که میخوایم بهتون معرفی کنیم قرار نیست یاد بده که چطور خشم رو درمان کنید – چون اصلا درمانی وجود نداره و نخواهد داشت. چیزی که شما باید یاد بگیرید، اینه که چطور خشمتون رو مدیریت کنید.

کتاب مدیریت خشم، علاوه بر خیلی چیزهای دیگه، بهتون یاد میده که چطور میتونید با تمرکز روی خشم خودتون رو کنترل کنید، خواب خوبی داشته باشید، دیدتون به زندگی رو تغییر بدید و فرصت ها رو برخوردها رو به چالش تبدیل کنید. کتاب مدیریت خشم از مجموعه کتاب های دامیز هست، و خوبی کتابهای این مجموعه هم اینه که به زبان راحت و قابل فهم همه چیز رو نوشته. اما با این حال، راهکارهایی که برای مدیریت خشم ارائه میده خیلی فراتر و به روزتر از کلیشه ی همیشگی “تا ۱۰ ثانیه شمردن” هست!

با خوندن این کتاب یاد میگیرید چطور خونسردی خودتون رو حفظ کنید، منبع واقعی خشم رو شناسایی کنید، و زندگی شادتر و سالمتری به دور از هیولای خشم داشته باشید!

 

این کتاب رو انتشارات آوند دانش چاپ کرده و قیمتش ۱۴,۵۰۰ تومان هست.

 

خرید اینترنتی کتاب “مدیریت خشم” – ۱۴,۵۰۰ تومان

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Shabnam
  ۳ اسفند ۱۳۹۲

  مرسی از معرفی این کتاب خوب ! و خیلی از نکات خوبی که میگین و معرفی میکنین 🙂
  اما من معتقدم تا کسی منصفانه نخواد خودش تغییر بده صدتا کتابم بخونه ممکنه کمکی بهش نکنه.. خیلی از آدمهایی رو دیدم با رفتن به کلاسهای خودشناسی و روانشناسی بهتر که نشدن وضعشون بدترم شده !!!
  ذات آدمها و تربیت و شرایطی که توش بزرگ شدن بسیار تاثیر گذاره … باید هر آدمی با خودش منصف و بی تعصب و صادقانه روبرو بشه تا تغییر از خودش شروع کنه !
  خیلیا قشنگ حرف میزنن قشنگ قربون صدقه میرن و برای بقیه قشنگ نسخه میپیچن و … ولی موقع شنیدن مخالفت و جایی که تمام درساشون باید پس بدن میشن همون آدم اول پر از خشم و ظلم !
  کمی درمورد این موارد هم مطالبی مثل همیشه بگذارین ..
  اجتماع ما و برخی از هموطنهای ما به دلیل ناکامیهایی که هم خودمون و هم دیگران بهمون تحمیل کردن بسیار بی اخلاق داریم میشیم و تا کجا میخوایم بریم معلوم نیست! که همه ناشی از ترس و عدم تلاش صحیح برای هدفهامون است ..
  اما آنچه که قطعیه زمین گرد ما این به ما یاداور میکنه که دور تسلسل معیوب آن اول و آخر گریبان خودمون میگیره .
  پس به امید بهبود اخلاقیات در جامعه!
  و ممنون از سایت خوب شما.
  • سارا
   ۳ اسفند ۱۳۹۲

   سلام
   با نظر این دوستمون تا حدودی مخالفم. درسته که گاهی وقتا شرایط و محیط به آدم سخت میگیره و نیمی از شخصیتت رو شکل میده، ولی من معتقدم با مطالعه کتاب دقیقا به اندازه ی سفر رفتن واقعی، آدمی میتونه در بهبود اخلاق و ارزش های اخلاقی خودش بهبود ایجاد کنه.
   نمیگم آدم باید خودش رو در کتاب غرق کنه و کاری ندارم که اینکه کسانی که این نسخه ها رو واسه ما میچینن، خودشون چقدر به این نسخه ها عمل می کنن، ولی بعضی وقتا نیاز داریم کسی، همون چیزهایی که ما هم ازشون مطلعیم، دوباره بهمون بگه تا یادمون بیاد.
   کتاب و کتابخوانی هم همین خاصیت رو داره، برای بعضی ها یه نسخه ی نو و نخونده است و برای بعضی ها یه نسخه ی تکراری اما یادآوری کننده…
   موفق باشید
   • Shabnam
    ۳ اسفند ۱۳۹۲

    مرسی از نظری که دادین ..
    منم با فرهنگ کتابخوانی چه فردی و چه گروهی کاملا موافقم و حتی پیشنهاد به کتابخونی گروهی هم میکنم چرا که تجربه کردم و نتیجه خوبی حاصل میشه …
    اما به واقع تغییر از درون و خود خواسته و با صداقت باید اتفاق بیفته و کتاب و کلاس و … محرک های خوبی برای آگاهی ما تو این مسیر میتونن باشن .ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...