کارآگاه رنگی در جستجوی خلاق‌ها - رنگی رنگی

کارآگاه رنگی در جستجوی خلاق‌ها

کارآگاه رنگی در جستجوی خلاق‌ها

اگه تازه به خانواده رنگی‌رنگی‌ پیوستید، بد نیست یه راز کوچولو رو بهتون بگیم: ما یه کارآگاه رنگی‌یاب تو دنیای وب داریم! این مامور مخفی تو فضاهای کسب و کار آنلاین می‌گرده و آدمایی رو پیدا می‌کنه که با دست خالی، کله‌ای پر از ایده و دلی پر شهامت یه کار و شغل موفق برای خودشون دست و پا کردن.
ما سراغ این آدما رفتیم و باهاشون گفت‌وگو کردیم و اونا از کارشون، شیوه ایده‌پردازی، اجرا و مدیریت کارشون به ما گفتن. این کاسب‌های خلاق و رنگی قدم به قدم شروع کردن، و هر چند سال که از فعالیت‌شون گذشته، نذاشتن شکست‌ها اونا رو نا امید کنه و به عقب برگردونه. همه کسایی که باهاشون حرف زدیم برای رسیدن به آرزوهای بزرگ‌شون با کوچیک‌ترین قدم‌ها شروع کردن و به هر شکستی با لبخند نگاه کردن تا ازش درس بگیرن.
مصاحبه‌های مشابهی هم داریم که آدمای خلاق ساکن تو کشورهای دیگه کاری انجام دادن و وجه مشترک‌شون با همدیگه این بود که اونا هم سرمایه کلان و عجیب غریبی برای شروع کار نداشتن. اگرچه شرایط هر کشوری خاص اون‌جاست ولی روحیه و انگیزه‌های آدما اونا رو به هم نزدیک می‌کنه. با ترجمه این مصاحبه‌‌ها هم می‌خواستیم نشون بدیم که شروع هر کاری تو همه جای دنیا سختی‌های خودش رو داره.
این مصاحبه‌ها رو می‌تونید اینجا دنبال کنید. اگه خودتون یکی از این آدما هستید، یا اگه کسی رو با این ویژگی‌ها می‌شناسید به کارآگاه ما بگید. خوندن همین مصاحبه‌های کوتاه به خیلی‌ها انگیزه می‌ده که ترس‌هاشون رو کنار بذارن و اولین قدم رو برای موفقیت بردارن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. یلدا
  ۲۴ مرداد ۱۳۹۲

  لطفا با خانم لادن حیدری طراح برند لودی دیزاین هم مصاحبه کنین. آدرس فیسبوکشون هم اینه:
  https://www.facebook.com/loodi.couture
 2. افسانه
  ۲۱ دی ۱۳۹۲

  سلام روزتون خوش یکی از دوستای خیلی خوب من هم هنرمند خلاق هستند در فیس بوک میتونید این دوست خلاق رو پیدا کنید با ادرس هزار دستان اقای بابک سهیلی منش
 3. صبا
  ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

  لطفا با خانم بهاره کحال ( البته اگه اسمشونو درست نوشته باشم ) خالق برند بیسکوتی biscoti مصاحبه کنید من بی صبرانه منتظر خوندن این مصاحبه هستم ، ممنونم رنگی رنگی
 4. زهرا
  ۲۵ آبان ۱۳۹۳

  سلام من یک کارافرین هستم،از چه طزیقی می تونم عکس کارهامو برای رنگی رنگی بفرستم؟
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۲۵ آبان ۱۳۹۳

   از طریق ایمیل
 5. مریم
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

  سلام رنگی رنگی. من چند روزه که در مورد همین کسب و کارم بهتون ایمیل زدم، در موردش توضیح دادم و عکس فرستادم. اما هنوز جوابی دریافت نکردم. امکان داره که ایمیلم رو بخونن و جواب ندن؟
  • رنگی رنگی
   ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

   سلام 🙂
   از طریق همون ایمیل پیگیری کنید لطفا، چون بخش ها متفاوت هستند 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...