چند توصیه برای مراقبت از پوست خانم های شاغل - رنگی رنگی

چند توصیه برای مراقبت از پوست خانم های شاغل

چند توصیه برای مراقبت از پوست خانم های شاغل

خانم ها به محض اینکه کمی سرشون شلوغ بشه، کارهای جانبی ای که همیشه در زندگیشون انجام میدادن رو یادشون میره. فرقی نمیکنه که یه خانم شاغل، خانه دار، یا محصل باشه، موضوع مهم اینه که در هر حالتی سلامتی اش باید جزو مهمترین دغدغه هاش باشه.

پوست، قسمتی از بدنه که خیلی زود تحت تاثیر عوامل بیرونی قرار می گیره. کافیه دو روز رژیم غذاییتون عوض بشه، یا اینکه کمی کم خوابی کشیده باشین که یهو اثراتش رو روی صورتتون ببینین.

در اینجا، یه برنامه ی روتین برای مراقبت از پوست خانمهایی که شاغل هستند، یا به نحوی وقتشون رو بیرون از خونه میگذرونن میتونه خیلی به درد بخور باشه!

اولین نکته ی مهم اینه که صورتتون رو با شوینده ی صورت به طور مکرر بشویید. صبح که از خواب بیدار میشین، یکبار وسط روز، و شب که به خونه بر میگردین. بعد از شستن صورتتون حتما از کرم مرطوب کننده استفاده کنید. اگر از خونه بیرون میرید، حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنید و در بیرون هر ۴ ساعت یکبار اون رو تمدید کنید. شبها قبل از خواب میتونید از کرم های دورچشم و ضد چروک بنا به شرایط سنی و شرایط پوسستون استفاده کنید.

خوردن حداقل ۸ لیوان آب در روز و گنجوندن میوه و سیبزیجات در برنامه ی غذاییتون خیلی میتونه تاثیرگذار باشه.

سعی کنید استرسهای کاری رو از خودتون دور کنید و به ذهن و بدنتون آرامش و استراحت بدین.

سینره

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. مهسا
    ۱۵ شهریور ۱۳۹۲

    من شاغل هستم و در طول روز در دفترکارم از اسپری آب استفاد میکنم صبحها و زمانی که از دفتر خارج میشم از ضدآفتاب خارجی استفاده میکنم پوست، مو و ناخن بسیار خشکی دارم و سعی میکنم صورتم رو همیشه مرطوب نگه دارم اما برای موهام و ناخنهام چیزی سراغ ندارم لطفا راهنماییم بفرمایید



ارسال نظر





رنگی رنگی یعنی...