پوست صاف با اسکراب بادام - رنگی رنگی

پوست صاف با اسکراب بادام

پوست صاف با اسکراب بادام

می‌خواهیم با ۱۰۰ گرم بادوم خام یه اسکراب عالی برای پوست صورت‌مون درست کنیم.
یه کاسه کوچیک بردارید و دست به کار شید. یه قاشق غذاخوری عسل رو بریزید تو کاسه و بذاریدش سر کتری تا با حرارت بخار نرم بشه. یه قاشق آب پرتقال تازه و یه قاشق آب لیموترش تازه هم لازم داریم. حالا چندتا بادوم رو حسابی پودر کنید و سه قاشق از این بادوم رو بریزید تو کاسه. یه قاشق غذاخوری هم پودر دارچین و یه قاشق ماست چکیده هم اضافه کنید و همه اینا رو هم بزنید.
یه حوله زیر سرتون بذارید و راحت دراز بکشید. با نوک انگشت از این ماسک بردارید و غیر از اطراف چشم با حرکات چرخشی پوست‌تون رو ماساژ بدید.
بعد از ۲۰ دقیقه صورت‌تون رو با آب ولرم بشورید. این ماسک رو می‌تونید برای دو وعده درست کنید و بقیه ماسک رو تو یخچال نگهداری کنید. بادوم پوست رو می‌کِشه و اگه هر دو سه روز یکبار از این ماسک استفاده کنید و شاهد کم شدن چین و چروک‌ها و درخشش پوست خواهید بود.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. mahvash
  ۱۴ فروردین ۱۳۹۲

  ba dorode faravan bar shoma dar matlabe bala farmodid 100 geram badam badam dar tozihateton farmodid 2 – 3 hala befarmaeeid che konam ? sepasgozar az lotfe shoma
  • نگار یعقوبی
   ۱۴ فروردین ۱۳۹۲

   سه قاشق بادوم میشه حدود ۱۰۰ گرم
  • bahar
   ۱۹ تیر ۱۳۹۲

   منم استفاده میکنم و میگم چی شد منتظرم باشید
 2. شیرین
  ۱۶ خرداد ۱۳۹۲

  سلااااااااااام
  دیروز این ماسکو زدم
  بعد از گذشت چند دقیقه دیدم پوستم داره تیره میشه بخاطر دارچینش بود اما بعد از شستنش حسابی کیف کردم از لطافت و درخشندگی پوستم غیر از اینکه ریه هام از بوی خوب دارچین حال اومد
  مرسیییییییییی
 3. elahe
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

  badom ba post ya bi post?ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...