پلک‌های روشن، چشم‌های درخشان - رنگی رنگی

پلک‌های روشن، چشم‌های درخشان

پلک‌های روشن، چشم‌های درخشان

اگه بهترین و گرون‌ترین مواد آرایشی رو بخرید، از شیک‌ترین سبک‌های آرایش و گریم پیروی کنید و حتی اگه سنگین‌ترین جراحی‌های پلاستیک رو کرده باشید، و اعضای صورت‌تون در نهایت تناسب و زیبایی باشن، کافیه دور چشاتون سیاه و تیره باشه، تا همه این زیبایی‌ها زیر سئوال بره. پوست روشن و درخشان دور چشم زیبایی صورت‌تون رو دو چندان می‌کنه و اگه دور چشم سیاه شه، باید هر چه زودتر برای از بین بردن این تیرگی دست به کار شید.

از بین بردن این تیرگی کار زیاد سختی نیست. کمی تغییر عادت و رسیدگی به پوست اطراف چشم زیبایی طبیعی رو به صورت‌تون برمی‌گردونه.

اولین راه (در صورتی که سن‌تون بیشتر از ۲۵ ساله) استفاده از کرم دور چشمه. این کرم‌ها به رفع این تیرگی کمک می‌کنن و مانع چروک شدن پوست اطراف چشم می‌شن.

زیر چشم تیره نشونه‌ آدمای کم‌خواب و خسته است. شاید کم یا بی‌کیفیت می‌خوابید. برای اینکه خواب عمیق و کافی داشته باشید، می‌تونید قبل از خواب از دم‌نوش‌های طبیعی مثل گل گاوزبون و لیمو، سنبل‌الطیب یا بهارنارنج استفاده کنید.

نکته بعدی نوشیدن آبه. آب بهترین راه برای داشتن پوستی سالم و شادابه. یه غیر از نوشیدن آب استفاده از کرم مرطوب‌کننده‌ای که کار آبرسانی و حفظ رطوبت پ.ست رو انجام بده چاره رفع تیرگی اطراف چشمه.

ماسک‌های طبیعی هم همیشه جواب دادن و بی‌ضرر هستن. حلقه‌های خیار خنک پر از آب و ویتامین هستن و پُف، خستگی و تیرگی چشم رو از بین می‌برن.

و در آخر اینکه از چشماتون در مقابل اشعه مضر آفتاب محافظت کنید. روی بیشتر کرم‌های ضدآفتاب نوشته شده که برای دور چشم مناسب نیستن. عینک آفتابی با UV مناسب سپر بلاهای آسمانیه که به طرف پوست اطراف چشم نازل می‌شه.

پوست اطراف چشم رو همیشه روشن و صاف نگه دارید تا چشماتون نگاه شاد و درخشانی داشته باشه. درخشش هیچ چشمی دور یه کادر تیره به چشم نمیاد.

سینره

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. بهارک
    ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

    مرسی از مطالب بسیار خوبتون
    میشه ازتون یه خواهش کنم که یه مطلبی در خصوص زیبایی صورت با از بین بردن غبغب ارائه کنید
    خیلی ممنون میشم 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...