ورزش تفریحی - ورزش لذت‌‌بخش‌تان را ابداع کنید - رنگی رنگی

ورزش تفریحی – ورزش لذت‌‌بخش‌تان را ابداع کنید

ورزش تفریحی – ورزش لذت‌‌بخش‌تان را ابداع کنید

همه ما به کارهایی که از آن لذت می‌بریم وابسته می‌شویم. راه‌هایی وجود دارد که از کاری که تا دیروز برای‌تان حکم یک وظیفه داشته لذت ببرید و به این ترتیب به آن وابسته شوید. انجام تمرینات ورزشی یکی از این فعالیت‌هاست که می‌توانید با نگاهی تازه، از آن یک سرگرمی لذت‌بخش و جمعی بسازید. کمی بیشتر راجع به چیزهایی که دوست دارید یا ندارید، فکر کنید. حتما چیزهایی در لیست علائق شما وجود دارد که بتوانید آنها را در ورزش بگنجانید تا از آن لذت ببرید.
همه ما در روز فعالیت‌های زیادی انجام می‌دهیم که با نگاهی نو می‌توانید اسم آنها را “ورزش” بگذارید. این یک ترفند ساده است. فعالیتی را پیدا کنید که انجام آن مقدار زیادی از انرژی شما را می‌طلبد.همسو شدن ورزش با زندگی روزمره باعث می‌شود آن را ساده‌تر و سرگرم کننده‌تر ببینیم.
به کلاس رقص یا یوگا بروید. با صدای بلند موسیقی مورد علاقه خود را گوش دهید و با کودکان‌تان برقصید. قرار بگذارید که برنامه مورد علاقه تلویزیونی خود را بر روی تردمیل و در حال دویدن و یا در حال استفاده از دوچرخه ثابت تماشا کنید. با دوست خود تمرین کنید و پس از آن از صرف قهوه و یا تماشای فیلم لذت ببرید. همراهی دوستان‌تان را برای یک برنامه پیاده‌روی یا ورزشی مفرح جلب کنید، یا دوستان تازه‌ای بیابید و تمرینات خود را به فعالیتی جمعی تبدیل کنید. دوستی‌هایی که با یک انگیزه مشترک ایجاد می‌شود، ممکن است بستر تازه‌ای برای روابط اجتماعی جدید شما باشد.
برای بسیاری شریک ورزشی انگیزه بزرگی است. برای مثال به خودی خود شما تخت‌خواب راحت خود را برای رفتن به استخر ترک نمی‌کنید، ولی اگر بدانید دوست‌تان در استخر منتظر شماست او را منتظر نمی‌گذارید. مهم داشتن تحرک و فعالیت بدنی روزانه با انگیزه نشاط جسمی و روحی است، ورزشی که انتخاب کرده‌اید، باشگاه یا قیمت لباس ورزشی شما اهمیتی ندارد. از ساده‌ترین لذت‌های زندگی‌تان می‌توانید یک ورزش بسازید و با لذت سلامت بدن خود را تضمین کنید.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. شبنم
    ۲۶ آذر ۱۳۹۳

    سلام میخوام به عنوان کسی که سالهاست مدام ورزش میکنه بگم واقعا ورزش هفتگی به سلامت جسم و روح خیلی کمک میکنه و بعداز مدتی به نقطه ای می رسیم که دیگه نمیشه ولش کرد یعنی بدن همونجور که اول ورزش کردن درد میگیره بعداینکه عادتت شه اگه ورزش نکنی درد میگیره خشک میشه و کسل میکنه …
    امیدوارم عادت ورزش کردن همه گیر شه و البته ورزش صحیح و درست نه بعضی ورزشهای رایجی که فقط آسیب رسانه و بیشتر با هدف لاغر کردنه !!!ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...