همیشه سالم و همیشه شاد با 5 میوه - رنگی رنگی

همیشه سالم و همیشه شاد با ۵ میوه

همیشه سالم و همیشه شاد با ۵ میوه

دوست دارید پوستی صاف و درخشان داشته باشید؟ دوست دارید در مقابل انواع بیماری‌ها مسلح و مقاوم باشید؟ دوست دارید دستگاه گوارش سالمی داشته باشید که با قدرت به وظایفش عمل کنه؟ دوست دارید ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری برای سلامت بدن‌تون رو به طور دائم تامین کنید و تا آخر عمر از هر داروی مکمل و تقویتی بی‌نیاز باشید؟
کی ممکنه به این سئوالات جواب منفی بده؟ همه ما دوست داریم شاد و سالم باشیم و رسیدن به این خواسته یه راه آسون و خوشمزه داره: روزی ۵ تا میوه و سبزی تو هر ساعتی از روز و از هر میوه‌ای که می‌خواهید بخورید.
میوه‌ و سبزیجات خام ویتامین‌ها و موادی دارن که ممکنه تو یه میوه‌ای کم و تو میوه دیگه‌ای زیاد باشه. خوردن ۴-۵ نوع میوه در روز همه مواد لازم بدن رو تامین می‌کنه.
اگه سر کار می‌رید دو جور میوه بندازید تو کیف‌تون و سر کار بخورید. اگه مدرسه یا دانشگاه می‌رید، یا تو خونه هستید، هر لحظه که دلتون خواست چیزی بخورید ، یاد سئوالای بالا بیافتید و با یه “آره” بلند برید سراغ سبزی‌ها و میوه‌هاتون و یکی دو تا میوه یا سبزیجاتی مثل هویج و کرفس بخورید. یک ماه به دستور “شادی و سلامت با ۵ میوه” عمل کنید و اگه متوجه تغییرات جسمی و روحی‌تون نشدید، می‌تونید با وجدان راحت از کنار خوشمزه‌ترین هدیه طبیعت بگذرید.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...