همه استفاده‌های عجیب یخچال - رنگی رنگی

همه استفاده‌های عجیب یخچال

همه استفاده‌های عجیب یخچال

از میلیاردها یخچالی که تا به حال تولید شده چند تا صاحب یخچال بودن که استفاده‌های دیگه‌ای از یخچال خونه‌شون کردن و هویت جدی‌تری به این دستگاه دادن. یخچال‌هایی که صاحب‌شون انقدر روشون حساب باز کرده می‌تونن تا آخر عمر به کارکردهای متفاوتی که داشتن بنازن.

یه استفاده خوب از یخچال اینه که گل‌های شاخه‌ای رو شبا تو یخچال بذارید و روز دوباره روی میز بذارید و از عمر طولانی‌ و شادابی این گلا لذت ببرید.

فیلم دوربین آنالوگ هم تو یخچال خوب می‌مونه. با اومدن دوربینای دیجیتال ممکنه کمتر هیجان عکاسی آنالوگ و چاپ عکس داشته باشید، اگه برای ظهور فیلم عجله ندارید، فیلم رو تو یخچال نگه دارید تا فاسد نشه و رنگ عکاساتون تغییر نکنه.

یخچال می‌تونه خونه ادکلن گرون و محبوب‌تون باشه. فقط یادتون باشه که عهد دوستی یخچال فقط با ادکلن بسته شده و این قانون شامل عطر نمی‌شه. برای نگهداری عطر همون دمای معمولی اتاق خوبه و نیازی نداره بیشتر از این لوسش کنید.

اگه اهل کاشت گل و گیاه هستید، بذر گل و سبزیجات رو تو یخچال نگهداری کنید.

نگهداری شمع هم تو یخچال کار مقرون به صرفه‌ایه. پارافین سرد شده هم دیرتر می‌سوزه و هم اشک کمتری می‌ریزه.

همه لوازم آرایشی رو می‌تونید داخل یا بیرون از یخچال نگهداری کنید، اما به نفع‌تونه که چرب‌ترین ماده آرایشی یعنی رژ لب رو تو یخچال بذارید.

بیسکوئیت و کلوچه‌ها هم تو یخچال بهتر می‌مونن، اما نون‌های حجیم یا سنتی رو برای نگهداری طولانی باید فریز کنید.

کره بادوم زمینی از خوراکی‌هاییه که می‌تونید بیرون از یخچال هم ازش نگهداری کنید، اما تو یخچال دیرتر کهنه می‌شه و روغن‌ش رو پس نمی‌ده. آرد برنج و آرد گندم هم بهتره تو یخچال باشن تا لونه جک و جونورا نشن.

موز هم اگرچه تو دمای پایین پوستش سیاه می‌شه، اما خود میوه سالم می‌مونه.

از حبوبات توی کابینت هم لوبیا چشم‌بلبلی باید تو یخچال نگهداری بشه.

از وجود یخچال تو خونه‌تون نهایت استفاده رو بکنید و مطمئن باشید یخچال‌ هم از ارائه این کمک‌های متفاوت خوشحال می‌شه.

منبع

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...