همراه ورزشی کم حرف لطفا - رنگی رنگی

همراه ورزشی کم حرف لطفا

همراه ورزشی کم حرف لطفا

ورزش کردن با همراه خوب، یه تجربه دلچسبه. خیلی از مربی‌ها و متخصص‌های ورزش توصیه می‌کنن که برای تداوم ورزش یه دوست و همراه پیدا کنید. این کار باعث می‌شه که به هم انگیزه بدید و کمتر قرارهای ورزش رو کنسل کنید. کسایی که با دوست‌شون به باشگاه می‌رن بیشتر از آدمای تنها سر کلاس‌ها یا برنامه شخصی‌شون می‌مونن. همه تحقیقات و همه تجربه‌ها نشون می‌دن که دوست و همراه خوب انگیزه مهمی برای ورزش مستمر و منظمه.
در کنار همه محسناتی که گفتیم ، تارگیا تحقیقی انجام شده که نشون می‌ده هر دوستی الزما همراه خوبی برای ورزش نیست و حتی ممکنه مانع ورزش ما بشه.
مهم‌ترین خاصیتی که یه همراه ورزشی خوب باید داشته باشه اینه که کم حرف باشه. یه همراه پر حرف که می‌خواد حین ورزش همه داستان‌های زندگی خودش و فک و فامیلش رو تعریف کنه، دیر یا زود خسته‌تون می‌کنه. ممکنه این دوست صرفا برای پیاده‌روی همراه‌تون بیاد و شما هم فکر کنید حالا موقع راه رفتن اشکالی نداره که حرف هم بزنیم. اما اشکال کار اینجاست که اولا تمرکزی که لازمه برای ورزش داشته باشید از دست می‌دید و نیرویی رو صرف حرف زدن می‌کنید که می‌شه به ورزش اختصاص بدید. در نهایت بعد از اینکه چند دقیقه یا یکی دو ساعت به حرف‌های یکی دیگه گوش دادید و تمرین کردید، خسته‌تر از یه ورزش عادی به خونه برمی‌گردید.
پس اگه می‌خواهید برنامه ورزشی منظمی داشته باشید، حتما برای خودتون یه دوست و همراه دست و پا کنید. این آدم می‌تونه دوست شخصی شما نباشه و دلتون نخواد باهاش رفت و آمد خانوادگی داشته باشید، اما می‌تونه دوست خوبی برای ورزش باشه. و بعد اینکه دور دوست پر حرف‌تون یه خط قرمز بکشید و وارد برنامه ورزشی‌تون نکنیدش. هر چقدر لازمه تو خونه یا کافه باهاشون قرار بذارید، اما قرار ورزشی نه!
اگه همراه خوب ندارید فعلا به یه هدفون و یه موزیک خوب قناعت کنید، ورزش رو ادامه بدید، همراه خوب هم پیدا می‌شه.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...