هر روزِ نوروز، یه روز واسه تفریح - رنگی رنگی

هر روزِ نوروز، یه روز واسه تفریح

هر روزِ نوروز، یه روز واسه تفریح

اگه می‌خواهید تمام ایام تعطیل نوروز رو خونه بمونید از الان احساس‌تون در روز سیزده بدر کاملا معلومه که با خودتون می‌گید اینم از تعطیلات، نفهمیدیم کی اومد و کی رفت.
اگه می‌خواهید احساس بد اینکه هیچی از این دو هفته تعطیلی گیرتون نیومده، سراغتون نیاد، از الان برای این روزها برنامه‌ریزی کنید. تا می‌تونید خوش بگذرونید و کارهایی رو انجام بدید که حالتون رو خوب می‌کنه و طول سال کمتر پیش میاد که فرصت انجام‌شون رو داشته باشید. سفر برید و از هر پیشنهاد سفری که بهتون می‌شه استقبال کنید. وقت‌تون رو با دوستان و کسانی بگذرونید که دوست‌شون دارید و از بودن در کنارشون لذت می‌برید. تئاتر برید، موزیک گوش بدید و اگه کنسرت موسیقی بود از دست ندید‌ش. حتی اگه یه توریست حرفه‌ای نیستید و دیدن آثار باستانی خیلی خوشحال‌تون نمی‌کنه، این برنامه‌ها رو با دوستاتون بچینید و جاهایی برید که در کنارش بتونید تفریح کنید. شهرگردی تو تعطیلات عید یکی از بهترین گزینه‌های گردشگریه که می‌تونید این فرصت رو به یه فرصت طلایی برای تفریح و شادی تبدیل کنید.
اگه همین الان با خودتون فکر کردید که کجا برید به این سایتا سر بزنید، که ایده‌های خوبی بهتون می‌ده و همه بهونه‌ها رو برای تو خونه موندن ازتون می‌گیره:

۸۴۰۰ – یه راه خوب برای خرید بلیط

ایران تیک – فروش بلیط برنامه های فرهنگی و هنری

سی گذر – اطلاعات فروش بلیط کنسرت و تاتر

ایران کنسرت – فروش اینترنتی بلیط کنسرت و تاتر

سینما تیکت – برنامه اکران سینما های ایران و فروش بلیط

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...