6 هدیه که برای شب یلدا مناسبه - رنگی رنگی

۶ هدیه که برای شب یلدا مناسبه

۶ هدیه که برای شب یلدا مناسبه

هر سنت و مناسبت خوشحال کننده ای در هر کشور، بخش خیلی جذاب کادو دادن رو هم در بر داره. چون ما با دادن هدیه میتونیم به اطرافیانمون بهانه ای برای هر روز یاد کردن از ما و صمیمیت هامون ببخشیم، که هم برای خودشون خوشایند باشه، هم ما! موقع خریدن کادو، معمولا روابط پیچیده میشه و نمیدونیم که توی شریط خاص، برای یک آدم خاص، چه جور هدیه ای باید بگیریم.

ما بهتون کمک می کنیم، این شب یلدا بتونید هدیه هاتون رو راحت انتخاب کنید.

اگه در فکر خرید کادو حسابی خودتون رو گیج کردید، این مطلب مال شماست.

۱- کارت پستال

اولین و راحت ترین کادویی که به همه ی آدمهای اطرافتون، از اونایی که خیلی نزدیکن گرفته، تا اونایی که دور و رسمی ترن میشه هدیه داد، کارت پستاله. کارت پستال نشون میده که چقدر آدم ها توی ذهن شما پررنگ هستن، و به خاطر همین حقیقتا کسی نیست که از گرفتن یه کارت پستال حتی از یه دوست خیلی قدیمی، ذوق زده نشه. این هدیه قیمت مناسبی داره و حتی میتونه با دست درست بشه. البته دنیای رنگی و فانتزی کارت پستال های الکترونیکی رو فراموش نکنید! حتی میشه بدون هزینه و با صرف چند دقیقه وقت برای به یاد آوردن اسم عزیزانتون، هدیه ی خوشحال کنده ای براشون بفرستید.

این هم یه پیشنهاد سایت خوب برای فرستادن کارت پستال های الکترونیکی:

کارت پستال های شب یلدای لمیس

۲- دیوان حافظ

یک هدیه که میتونه هم برای مهمون های رسمی و هم غیر رسمی مناسب باشه، دیوان حافظ هست. به هر حال، شب یلدا به اشعار حافظ گره خورده، و شما با هدیه دادن یه دیوان حافظ میتونید شب خیلی ها رو قشنگ تر کنید. فرقی نمیکنه که دیوانتون چه قیمتی داره، چون به هر حال، اشعار هستن که به این کتاب ارزش میدن.

۳- گلدون طبیعی

یه موجود زنده رو به یه دوست بخشیدن، کلی زندگی و انرژی خوب با خودش همراه داره! یه گلدون طبیعی هدیه بدید تا حالا که فصل زمستون و سرما نزدیکه، از زیبایی طبیعت داخل خونه ها استفاده کنیم.

۴- خوردنی های یلدایی

با میزبان هماهنگ بشید تا یکی از خوراکی های این شب رو شما درست کنید. یه دسر خوشمزه، یا یکی از خوراکی هایی که میشه با انار درست کرد. اگه دوست دارین صاحبخونه رو سورپرایز کنید، با توجه به تعداد مهمونها، یه هدیه ی خوشمزه تدارک ببینید.

۵- موزیک و کتاب خوب!

اگه میزبان از دوست های نزدیکتونه و کمابیش با سلیقه اش آشنا هستید، چرا براش چند جلد کتاب جدید، یا موزیک جدید خوبی که فکر می کنید خوشحالش کنه نمی خرید؟

۶- شمع

با توجه به تاریخچه ی شب یلدا، شمع و روشنایی باید یکی از عضوهای ثابت این شب باشه. دوستی که توی تاریکی روشنایی هدیه میده، هیچ وقت فراموش شدنی نیست. شمع های تزئینی خوشگل که مناسب حال و هوای یلدا هستن بخرید (یا درست کنید!) و گرما رو توی فصل زمستون به دوستانتون هدیه بدین!

 برای اینکه شب یلدای قشنگ تری داشته باشید، اینجا را ببینید

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مژده
  ۲۴ آذر ۱۳۹۲

  مرسی رنگی رنگی جوووونم.من یه مهمونی یلدایی دعوتم،داشتم به بعضی چیزایی که اشاره کردین فکر میکردم واسه هدیه،احساس میکردم مناسب نیست،اما الام مطمٕن شدم که چیزای مناسبی انتخاب کردم 🙂
 2. نهال مثل همیشه
  ۲۸ آذر ۱۳۹۲

  من توی وبم یه مدل هندونه گذاشتم که تو مسابقه ایده های ناب هم برنده شده..
 3. یه آدم رنگی
  ۱۰ تیر ۱۳۹۵

  رنگی رنگی عزیز…. من روی کارت پستال های شب یلدا لمس کلیک می کنم.. اما صفحه رو باز نمی کنه و در عوض بهم اخطار میده….. چیکار کنم؟؟؟
  • رنگی رنگی
   ۱۲ تیر ۱۳۹۵

   اون کارت پستال ها برای شب یلدا بوده و الان فعال نیستن 🙂
 4. حسینی
  ۲۹ آذر ۱۳۹۸

  سلام عالی بود پیشنهادتون ممنونارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...