نکته های مهم کارآفرینی - "هر ایده ی جدیدی رو بپذیر!" - رنگی رنگی

نکته های مهم کارآفرینی – “هر ایده ی جدیدی رو بپذیر!”

نکته های مهم کارآفرینی – “هر ایده ی جدیدی رو بپذیر!”

شروع کردن یک کسب و کار مستقل میتونه خیلی هیجان انگیز و در عین حال ترسناک باشه. یکی از کارهایی که توی این دوره میتونه حالمون رو بهتر کنه و کلی امید بهمون بده، اینه که حرفهای کسانی که کارهای بزرگ انجام دادن و به موفقیت رسیدن رو گوش کنیم. اینطوری میفهمیم مشکلات و فکرهای هراسناکی که ما داریم رو اونها هم داشتن، اما تونستن با فکر و مدیریت خوبشون، از اونها گذر کنن.

ما میگردیم  و نکته های مهم کارآفرینی و نصیحت هایی که شخصیت های موفق در این عرصه توصیه کردن رو جمع آوری میکنیم، تا اگر شما هم به فکر راه انداختن یک کسب و کار مستقل هستید، چشم انداز دقیق تری نسبت به کارتون پیدا کنید.

 

“هر ایده ی جدیدی رو بپذیر!”

بدون این طرز فکر، معلوم نیست Wicked+ الان کجای دنیای تجارت بود. سالهای سال کار این شرکت راه اندازی برندها و کمک به شرکت های نو پا در یک دفتر بزرگ روبروی ساحل هموسا کالیفرنیا بوده. به خاطر موقعیت مکانی خوب این دفتر، مردم همیشه اون رو با فروشگاه اشتباه میگرفتن و اغلب به داخل میومدن و قیمت چیزی رو میپرسیدن. از همونجا بود که این فکر به ذهنشون خطور کرد که در کنار کار اصلی ای که انجام میدن، شروع به فروش یک سری اجناس هم بکنن. امروز، شرکت Wicked+ دارای یکی از مدرن ترین فروشگاه ها با اجناسی مثل دوچرخه های شهری، تیغ های خودتراش، دستگاه قهوه ساز و تی شرت های متنوع هست. هر آن این دو برادر ممکنه از فروش فیلمنامه های ویدیویی دست بردارن و شروع به فروش چای کیسه ای کنن.

برادران کوولی هیچ وقت فکرش رو هم نمیکردن که یک روز برندشون برای خودش فروشگاه بزنه، اما وقتی دیدن شرایط برای انجام چنین کاری فراهمه، شانسشون رو امتحان کردن. باید این رو در نظر داشت که اونها راه اندازی فروشگاه رو در کنار شرکت اصلی به صورت مرحله به مرحله انجام دادن و یک دفعه تغییر شغل ندادن. اینطوری با توجه به موفقیت و بازخوردی که از مشتری ها میبینن میتونن تصمیمات بهتری بگیرن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...