نبایدهای دکور خونه - مجله آنلاین رنگی رنگی

نبایدهای دکور خونه

نبایدهای دکور خونه

وقتی دارید خونه‌تون رو دکور می‌کنید، حتی اگه این دکور یه تغییر کوچیکه، خیلی چیزا رو باید در نظر بگیرید. به جای بایدها، می‌شه نبایدها رو مشخص کرد. نبایدها، خط قرمزی برامون می‌کشن و بایدها رو هم روشن می‌کنن.

یه مداد قرمز بردارید و اینا رو بنوسید:

اجازه نمی‌دم کسی به جای من تصمیم بگیره. فروشنده خونه منو ندیده و نمی‌دونه از چی خوشم میاد. پس به حرف آقای فروشنده گوش نمی‌دم. اگه کمکی لازم بود از دوستام مشورت می‌گیرن، اما راحتی و علاقه خودم که تو خونه هستم تو اولویته.

مبل و اثایه رو به دیوار نمی‌چسبونم که خونه مثل سمساری نشه. اگه دیدم چاره‌ای نیست، باز یه فضای کوچیک اما دوستانه و گرم تو یه گوشه می‌سازم که بتونم توش با دیگران گپ بزنم.

برای خرید سراغ چیزایی که امروز مد شدن و فردا از چشم میوفتن نمی‌رم. چیزی رو انتخاب می‌کنم که همیشه قشنگ باشه و تاریخ مصرف نداشته باشه.

هر چیزی که خواستم بخرم به این فکر می‌کنم چقدر بهش نیاز دارم.

جزئیات رو در نظر می‌گیرم و خریدم رو مدیریت می‌کنم. قبل از اینکه تو دریای جینگیلی مستون‌های تزئینی غرق شم، لیست بر می‌دارم. چند تا شمع، کوسن‌های رنگی، تابلوهای کوچیک و شاید یه آباژور یا لامپ دیواری … هر چی که لازمه تا دکور خونه‌م رو متفاوت و خوشگل کنه، با فکر قبلی می‌خرم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. مهسا
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۷

    توجه نکردن به اظهار نظرهای فروشنده های سمج، بسیار نکته ی مهمی هست، چون واقعا آدم در اکثر مواقع از پذیرفتن نظر اونا پشیمون میشه، هم مالی هم سلیقه ای!ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...