مواد آرایشی ، پلی برای آشتی با زمین - رنگی رنگی

مواد آرایشی ، پلی برای آشتی با زمین

مواد آرایشی ، پلی برای آشتی با زمین

خیلی از تولیدکننده‌های مواد آرایشی و بهداشتی روی گیاهی بودن تولیدات‌شون مانور تبلیغاتی می‌دن و سعی می‌کنن تا جایی که می‌شه از ترکیبات گیاهی تو موادشون استفاده کنن. همین‌طور مصرف‌کننده‌های زیادی هم هستن که در به در تو بازار می‌گردن تا چیزی که می‌خرن حتما ریشه گیاهی داشته باشه.

واقعیت اینه که نمی‌شه با قاطعیت گفت که مواد شیمیایی بی‌ضرر هستن، اما می‌شه با شهامت ادعا کرد که همه مواد گیاهی بی‌ضررن، مگه اینکه خودمونو باهاشون خفه کنیم و بیش از اندازه مصرف کنیم.

صنعتی شدن باعث شد بعد از قرن‌ها استفاده از مواد گیاهی، تولیداتی با پایه شیمیایی وارد بازار شه. مواد شیمایی تاثیر بیشتری دارن و با ورود تبلیغات به بازار و تغییر سبک زندگی مردم تولید و مصرف مواد بهداشتی و آرایشی خیلی بیشتر شد. اما روند صعودی مصرف از یه جایی به بعد تغییر مسیر داد و بعد از یه وقفه کوتاه همه تصمیم گرفتن به طبیعت برگردن.

 

پس بهترین گزینه اینه که مواد آرایشی و بهداشتی‌ای بخریم که توشون از مواد گیاهی استفاده شده باشه. ما بخشی از طبیعتیم و هر چیزی که منشا گیاهی داره از جنس خودمونه و بدن ما تلاش کمتری می‌کنه تا خودش رو با تاثیرات این مواد تطبیق بده. با این انتخاب هم به بدن‌مون لطف می‌کنیم هم پلی می‌زنیم که با مادر کهنسال‌مون یعنی زمین، آشتی کنیم.

سینره

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. maryam
    ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

    من همیشه از مواد ارایش گیاهی استفاده کردم و راضیم و توصیه میکنم برای داشتن پوست شاداب و سر زنده شما هم امتحان کنید بی ضررهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...