مناسبت های تقویم رنگی: 9 فروردین تا 15 فروردین - رنگی رنگی

مناسبت های تقویم رنگی: ۹ فروردین تا ۱۵ فروردین

مناسبت های تقویم رنگی: ۹ فروردین تا ۱۵ فروردین

اول هفته ها، مناسبت روزهای هفته ی آینده رو اینجا براتون توی رنگی رنگی میذاریم، تا اگه گوشی اندرویدی ندارین، یا اینکه می خواین راحت تر از روزهای هفته باخبر بشین، خیلی راحت یه سری به اینجا بزنین!

با تقویم رنگی رنگی که آشنا هستید؟ تقویم رنگی رنگی یه تقویم متفاوت با مناسبت های خاص از روزهای ساله، که هر روز برای خودش یه اسم منحصر به فرد داره، اسمی که توی تقویم های معمولی نمیتونین پیدا کنین. مثلا “روز بستنی خوردن” یا “روز سلام کردن به رفتگرها”!

روزهای این هفته هم از این قرارند:

 

شنبه ۹ فروردین: روز بازی های فکری

امروز مغزت رو بنداز توی جریان فکر کردن. وقتی که بازی های فکری طولانی انجام میدی، خودآگاهت در حال بازی کردن و ناخودآگاهت در حال فکرهای جدی کردنه. شاید امروز با این کار گره ای از فکرهای خودت باز کنی.

 

یکشنبه ۱۰ فروردین: روز جوک تعریف کردن

امروز صبح که از خواب پا میشی، یه سرچی توی اینترنت بزن و چند تا جوک درست و حسابی پیدا کن و به خاطرت بسپار. چه اشکالی داره امروز تو تعریف کننده جوک باشی و آدم ها رو شاد کنی؟

 

دوشنبه ۱۱ فروردین: روز اسفاده از وسایل نقلیه عمومی

امروز به خودت مدال حمایت از هوای پاک و شهر بی ترافیک بده و با وسایل نقلیه عمومی اینور و اونور برو.

 

سه شنبه ۱۲ فروردین: روز خوردن کشمش ها و نخودچی های آجیل

الان دیگه آخرهای تعطیلاته و مطمئنم که کلی از کشمش ها و نخودچی های ته آجیل مونده. تو امروز این وظیفه ی خیلی مهم رو بر عهده داری که ترتیبشون رو بدی! کشمش از تخریب سلولی جلوگیری می کنه و نخودچی هم انقباضات روده رو از بین میبره. حالا بدو!

 

چهارشنبه ۱۳ فروردین: روز طبیعت

امروز روز طبیــــعته! یعنی بلند شو و به اولین منظره ای که فکر می کنی دوست داری امروز ببینی برو. اگه وقت این کار رو نداری، هر جا که هستی، نزدیکترین درخت، بوته یا گلدون رو پیدا کن. سعی کن با دقت نگاهش کنی و ازش انرژی خوب روزت رو دریافت کنی.

 

پنجشنبه ۱۴ فروردین:روز با تمرکز کار کردن

امروز با انرژی و شاد و متمرکز کارهاتو انجام بده و حتی لیست انجام دادنی ها رو روی کاغذ بنویس و بعد از انجام هر کدوم تیک بزنشون.

 

جمعه ۱۵ فروردین: روز صبح زود بیدار شدن

امروز صبح زود رختخوابی رو که محکم چنگ زدی رها کن. اگه لازمه که یه سر به اینترنت بزنی تا خوابت بپره، این کار رو بکن. لباس بپوش و نون تازه بگیر. میز صبحونه رو خوشگل بچین و برای یک بار هم که شده تو اونی باش که بقیه ی افراد خونه رو بیدار می کنه.

 

 

لینک دانلود اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی حرفه ای ( با امکان تاریخ میلادی و قمری و امکان یاد داشت نویسی و مدل های مختلف ویجت ساعت و تقویم)

لینک دانلود اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی ( نسخه رایگان)

توضیحات بیشتر در مورد اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. سریرا
  ۱۲ فروردین ۱۳۹۳

  سلام وب بسیار بسیار زیبایی هست تقریبا” ساعاتی از روز را در وب شما سپری میکنم خوشحال میشم به من هم سری بزنید
 2. setayesh
  ۱۴ فروردین ۱۳۹۳

  خسته نباشی رنگی رنگی
  تقویم رنگی رنگی برای سیستم عامل java هم کار میکنه و فعال هست؟
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۱۵ فروردین ۱۳۹۳

   نه متاسفانهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...