مناسبت های تقویم رنگی: 5 بهمن تا 11 بهمن - رنگی رنگی

مناسبت های تقویم رنگی: ۵ بهمن تا ۱۱ بهمن

مناسبت های تقویم رنگی: ۵ بهمن تا ۱۱ بهمن

اول هفته ها، مناسبت روزهای هفته ی آینده رو اینجا براتون توی رنگی رنگی میذاریم، تا اگه گوشی اندرویدی ندارین، یا اینکه می خواین راحت تر از روزهای هفته باخبر بشین، خیلی راحت یه سری به اینجا بزنین! ( این هفته یک روز زودتر میذاریم)

با تقویم رنگی رنگی که آشنا هستید؟ تقویم رنگی رنگی یه تقویم متفاوت با مناسبت های خاص از روزهای ساله، که هر روز برای خودش یه اسم منحصر به فرد داره، اسمی که توی تقویم های معمولی نمیتونین پیدا کنین. مثلا “روز بستنی خوردن” یا “روز سلام کردن به رفتگرها”!

روزهای این هفته هم از این قرارند:

 

شنبه ۵ بهمن: روز حمایت از محصولات ایرانی

امروز از محصولات و تولیدات ایرانی حمایت کنیم و به جای محصولات خارجی، مشابه ایرانی اونو بخریم. ممکنه کیفیتش کمی پایین تر باشه اما برای بالاتر شدن کیفیتشون نیاز به حمایت ما دارند.

 

یک شنبه ۶ بهمن: روز تشکر کردن

همه ما آدمهای مهمی تو زندگیمون داریم که کمکمون کردند و میکنند. شاید هیچ موقع ازشون تشکر راستکی نکرده باشیم ! شاید بی مناسبت این کار رو نکرده باشیم ! امروز وقتشه !

 

دوشنبه ۷ بهمن: روز پرسه زدن

لباس مناسب برای پیاده روی بردارید. یه کم پول و یه بطری آب با خودتون بردارید و به خیابون بزنید. بدون هیچ فکر قبلی شروع کنید به قدم زدن و بدون عجله کردن، به دنیای اطرافتون نگاه کنید و از پرسه زدنتون لذت ببرید.

 

سه شنبه ۸ بهمن: روز ایمیل زدن به یک کارمند دولتی و تشکر ازش

کسی هست توی زهنتون که فکر کنید: “ایول! چقدر کارشو خوب بلده!” قطعا هست! پس چرا ازش تشکر نکنیم؟ چرا انرژی های خوبمون رو برای همه نفرستیم؟ برای کسانی که به خاطر راحتی ما کار می کنن؟ با این کار نشون میدیم که خوب کردن و بد کار کردن اونها برای ما مسئله ی مهمیه!

 

چهارشنبه ۹ بهمن: روز انجام دادن کارهای مورد علاقه

به ته دلت فکر کن. ببین الان دوست داشتی چه کاری انجام می دادی؟ اگه لازمه مسافتی رو طی کنی یا اینکه کمی پول خرج کنی، این کار رو بکن. خودت رو از خودت راضی نگه دار و به دلخوشی های دوره ای رو از دست نده!

 

پنجشنبه ۱۰ بهمن: روز خیلی لبخند زدن

امروز از در که میای بیرون، انگاری که یه جفت میله ی آهنی به دهنت بستی و مجبوری که لبهات رو پهن کنی، به همه و همه چی لبخند بزن. اگه حس دیوونه بودن بهت دست میده، اهمیتی نده. آخر روز ببین چقدر همه ی کارهات راحت تر انجام میشه و بعدا کم کم خودت رو به این کار عادت بده.

 

جمعه ۱۱ بهمن: روز اسفاده از وسایل نقلیه عمومی

امروز خودمون رو موظف می کنیم که از وسایل نقلیه ی عمومی استفاده کنیم. قطعا قبول دارید که اگر هر کس به اندازه ی خودش توی این موضوع همکاری کنه، کلی از حجم ترافیک و آلودگی هوامون کم میشه. پس امروز از کارت شهروندیمون استفاده کنیم و به راننده های اتوبوس و مترو سلامی بکنیم.

 

لینک دانلود اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی

توضیحات بیشتر در مورد اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. saghi
  ۵ بهمن ۱۳۹۲

  روز حمایت از محصولات ایرانی خییییییییییییلییییییییییییی تکرار شده تو تقویمتون
  • نگار یعقوبی
   ۵ بهمن ۱۳۹۲

   چون که خیلی مهمه
 2. آنی
  ۵ بهمن ۱۳۹۲

  سلام رنگی رنگی جون
  این هفته مناسبت هاخیلی خوبه
  متشکرم
 3. مجتبی
  ۵ بهمن ۱۳۹۲

  یعنی من باید توی روز تولدم از بقیه تشکر کنم ؟؟؟؟!!
  • پروانه
   ۶ بهمن ۱۳۹۲

   یکی از مهمترین ادمایی ک تو روز تولد باید ازش تشکر کرد مامان ادمه….مرسی مامان 🙂
 4. ika2000
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۲

  من هم امروز باید برم مسجد پس با وسیله عمومی میرم
  ممنونارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...