مناسبت های تقویم رنگی: 26 بهمن تا 2 اسفند - رنگی رنگی

مناسبت های تقویم رنگی: ۲۶ بهمن تا ۲ اسفند

مناسبت های تقویم رنگی: ۲۶ بهمن تا ۲ اسفند

اول هفته ها، مناسبت روزهای هفته ی آینده رو اینجا براتون توی رنگی رنگی میذاریم، تا اگه گوشی اندرویدی ندارین، یا اینکه می خواین راحت تر از روزهای هفته باخبر بشین، خیلی راحت یه سری به اینجا بزنین!

با تقویم رنگی رنگی که آشنا هستید؟ تقویم رنگی رنگی یه تقویم متفاوت با مناسبت های خاص از روزهای ساله، که هر روز برای خودش یه اسم منحصر به فرد داره، اسمی که توی تقویم های معمولی نمیتونین پیدا کنین. مثلا “روز بستنی خوردن” یا “روز سلام کردن به رفتگرها”!

روزهای این هفته هم از این قرارند:

 

شنبه ۲۶ بهمن: روز جمع کردن آشغال از طبیعت

به یه منطقه ی طبیعی اطرافتون برید و آشغالهایی که توی اون منطقه ریخته شده رو با یه جفت دستکش و یه کیسه ی زباله جمع کنید. این کار ساید بیشتر از دو ساعت وقتتون رو نگیره، ولی باعث میشه یه منظره ی خیلی زیباتر و تمیزتر به وجود بیارید.

 

یک شنبه ۲۷ بهمن: روز امید

امروز باور داشته باش که میشه. حتی اگه همه ی عمرت نتونستی اینجوری فکر کنی. امروز اون روزنه ی سفیدی رو ببین که از اون ته داره برای تو می درخشه.

 

دوشنبه ۲۸ بهمن: روز هدیه بی مناسبت دادن

به افرادی که براتون مهم هستن فکر کنید و به خاطر بیارین مواقعی که باهاشون به خرید میرفتین از چه چیزهایی خوششون میومد که به دلایلی نتونسته بودن بخرن. این یکی از بهترین راه ها برای پیدا کردن کادوی مناسب برای یک دوسته. اصلا مهم نیست که هیچ مناسبتی نداره. حقیقت اینه که همیشه کادوهای بی مناسبت بیشتر میچسبن و بیشتر توی خاطر میمونن.

 

سه شنبه ۲۹ بهمن: روز احترام به عقاید هم

به حرف های متفاوتی که می شنوی گوش کن و لازم نیست شاخ در بیاری. شاید تو هم توی ذهن طرف مقابلت عجیب به نظر میای. پس سازش کن و قبول کن که قرار نبوده که همه مثل هم فکر کنن، وگرنه دنیا خیلی جای خسته کننده ای می شد.

 

چهارشنبه ۳۰ بهمن: روز تیپ متفاوت لباس پوشیدن

امروز اون یه دست لباسی که همیشه باید گوشه ی کمد می موند، چونکه روت نمیشد بپوشی رو در بیار و براش یه ست خوشگل درست کن. از اینکه تیپت با همه ی روزها و یا دور و بریهات قراره فرق کنه نترس. سعی کن انتخاب هات مال خودت باشه و به خاطر اکثریت کاری رو نکنی.

 

پنجشنبه ۱ اسفند: روز پیاده روی

امروز یه دست لباس راحت بپوش، یه جفت هدفون و یه بطری آب بردار و بزن به خیابون. پیاده مسیرهای مورد علاقه ت رو راه برو و از هم گام کردن قدم هات با ضرب موسیقی ای که توی گوشت پخش میشه لذت ببر!

 

جمعه ۲ اسفند: روز بازی کردن توی پارک

یه جفت راکت بدمینتون یا یه توپ والیبال بردارین و با هر کی که پایه هست برید به پارک! کمی به خودتون ورزش مهیج هدیه بدین و از فضای پارک لذت ببرین.

 

لینک دانلود اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی حرفه ای ( با امکان تاریخ میلادی و قمری و امکان یاد داشت نویسی و مدل های مختلف ویجت ساعت و تقویم)

لینک دانلود اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی ( نسخه رایگان)

توضیحات بیشتر در مورد اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. nilnaflower
  ۲۷ بهمن ۱۳۹۲

  دیروز شنبه بعد از انجام یک سری کار های اداری رفتم پارک فدک و هر چقدر که در توانم بود اشغال های توی پارک رو جمع کردم.
  با این که کلی خسته شدم اما از خودم راضی بودم.
  ممنونم!
 2. fariba
  ۲۸ بهمن ۱۳۹۲

  خیلی خوشحال شدم که تقویم هفتگی رنگی رو گذاشتین اخه من اندروید ندارم.ممنون
 3. ابر بهار
  ۳۰ بهمن ۱۳۹۲

  ممنون از کار جالبتون لطفا بازم بنویسید کارتون عالیه
  ممنون
  یا علیارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...