مناسبت های تقویم رنگی: 11 تا 17 آبان - رنگی رنگی

مناسبت های تقویم رنگی: ۱۱ تا ۱۷ آبان

مناسبت های تقویم رنگی: ۱۱ تا ۱۷ آبان

اول هفته ها، مناسبت روزهای هفته ی آینده رو اینجا براتون توی رنگی رنگی میذاریم، تا اگه گوشی اندرویدی ندارین، یا اینکه می خواین راحت تر از روزهای هفته باخبر بشین، خیلی راحت یه سری به اینجا بزنین! ( البته این هفته تاخیر داریم!)

با تقویم رنگی رنگی که آشنا هستید؟ تقویم رنگی رنگی یه تقویم متفاوت با مناسبت های خاص از روزهای ساله، که هر روز برای خودش یه اسم منحصر به فرد داره، اسمی که توی تقویم های معمولی نمیتونین پیدا کنین. مثلا “روز بستنی خوردن” یا “روز سلام کردن به رفتگرها”!

روزهای این هفته هم از این قرارند:

شنبه ۱۱ آبان: روز اسفاده از وسایل نقلیه عمومی

امروز خودمون رو موظف می کنیم که از وسایل نقلیه ی عمومی استفاده کنیم. قطعا قبول دارید که اگر هر کس به اندازه ی خودش توی این موضوع همکاری کنه، کلی از حجم ترافیک و آلودگی هوامون کم میشه. پس امروز از کارت شهروندیمون استفاده کنیم و به راننده های اتوبوس و مترو سلامی بکنیم.

 

یک شنبه ۱۲ آبان: روز پازل

با وجود سرگرمیهای دیجیتال، پازل یکی از بازیهاییه که کم کم داره از دور خارج میشه. روز پازل فرصتیه که بتونی به سرگرمی های قدیمی برگردی. پازل بساز، جدول حل کن، یا اینکه یه مکعب روبیک بخر و با دوستات سرگرمش شو!

 

دوشنبه ۱۳ آبان: روز لوازم تحریر کادو دادن

امروز به کی میخواهی لوازم تحریر هدیه بدی ؟

 

سه شنبه ۱۴ آبان: روز بازیافت

خیــــــلی از چیزهایی که ما روزانه استفاده میکنیم قابل بازیافتند. از کاغذ و شیشه و پلاستیک بگیر تا آشغال های میوه و نون خشک. با یه جداسازی ساده توی آشغالهامون میتونیم یه حرکت خیلی بزرگ برای تمیز نگه داشتن زمین انجام بدیم. از امروز یه سطل جدید بگیرید و آشغال های تر و خشکتون رو از هم سوا کنید.

 

چهارشنبه ۱۵ آبان: جشن وسط پاییز

امروز یک روز خیلی پاییزی هست ! از این آرامش لذت ببر

 

پنجشنبه ۱۶ آبان: روز خیاطی

سوزنتو نخ کن! چطوره یه سری به پارچه های قدیمیت بزنی، یا اینکه اگه تا به حال خیاطی نکردی یه چیزایی یاد بگیری؟ میتونی با دوستهای خیاطت قرار بذاری ازشون بخوای که بهت یاد بدن.

 

جمعه ۱۷ آبان: روز معاشرت در آسانسور

یکی از مشکلات ریشه ای بشریت اینه که اون زمانی که همه توی آسانسور منتظرن، نمیدونن چی کار باید بکنن یا کجا رو نگاه بکنن، و به خاطر همین خیلی جو ناراحتی بوجود میاد. امروز راه حل اینه که شما اون آدم شجاعی باشین که یخ رو میشکونه و شروع میکنه به صحبت کردن تا بقیه هم کمی راحت تر بشن.

 

 

لینک دانلود اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی

توضیحات بیشتر در مورد اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...