هوای کفش کتونی رو داشته باشین - رنگی رنگی

هوای کفش کتونی رو داشته باشین

هوای کفش کتونی رو داشته باشین

مراقبت از کفش ورزشی هم به نفع بدن‌تونه و هم جیب‌تون. کفشای خوب معمولا قیمیت بالایی دارن و به نفعمونه کمی محترمانه‌تر با کفشامون رفتار کنیم. کفش ورزشی دوست خوبی برای سلامت پا، کمر و کل بدن ماست و کافیه کمی هواش رو داشته باشیم تا رفاقت‌ش رو با بدن‌مون به نهایت برسونه.

یه لطف بزرگ به کفش اینه که اونو تو جای خشک و خنک نگه داریم. کفشای کتونی علاقه زیادی به فضای بسته کمد ندارن و اگه تو فضای باز ازشون نگه‌داری کنیم بهتره.

برای کشتن باکتری‌هایی که هم ایجاد بوی بد می‌کنن و هم کفش رو زودتر کهنه می‌کنن، بعد از اینکه کفش رو از پاتون در آوردید کمی جوش‌شیرین توش بریزید. به این ترتیب ساعت‌ها هم که ورزش کنید پاتون بوی عرق نمی‌گیره.

اگه تو بارون یا لب ساحل پیاده‌روی کردید و کفشاتون خیس شدن، وقتی رسیدین خونه یه روزنامه مچاله تو کفش بذارید تا بعد از خشک شدن کج و کوله نشه.

نکته بامزه درباره کفشای کتونی اینه که این کفشا برای اینکه عمر بیشتری داشته باشن نیاز به استراحت دارن. اگه هر روز ورزش و پیاده‌روی می‌کنید اقدام به‌صرفه اینه که همزمان دو جفت کتونی بخرید و هر کدوم رو یک روز در میون بپوشید.

پوشیدن یه کفش راحت و خوب تاثیر زیادی روی سلامتی‌تون داره. کفش خوب به تنهایی انگیزه‌ خوبی برای پیاده‌روی و وزرشه. پس با کمی مراقبت این انگیزه رو زنده نگه ندارید و نذارید از بین بره.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...