برای از بین بردن جوش های صورتتان ماسک جوش شیرین آشپزی کنید - رنگی رنگی

برای از بین بردن جوش های صورت، ماسک جوش شیرین آشپزی کنید

برای از بین بردن جوش های صورت، ماسک جوش شیرین آشپزی کنید

ماسک جوش‌شیرین یک ماسک بی‌آزار برای نرمی پوست و از بین بردن جوش‌های صورت شماست. این ماسک مانعی برای کارهای روزانه شما نیست و وقت و هزینه‌ای چندانی هم ندارد، اما نتیجه آن شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

۱ قاشق سوپ‌خوری جوش‌شیرین و دو قاشق آب کل موادی است که به آن نیاز دارید.

بعد از اینکه صورت‌تان را با یک پاک‌کننده‌ی ملایم شستید، مواد را کمی در دستان‌تان مخلوط کنید وب ا ملایمت روی پوست‌تان بمالید.

هنگامی که شما صورت‌تان را با مخلوط جوش شیرین و آب پوشاندید، می‌توانید به کارهای روزانه‌تان برسید. این ماسک مزاحمتی برای شما اینجاد نمی‌کند. بعد از نیم ساعت، لایه‌ی نازک جوش شیرین را از صورت‌تان بشویید و نرمی و تمیزی را احساس کنید.

این ماسک با تغییری که در پوست شما ایجاد می‌کند، خیلی زود تبدیل به یکی از دوستان پوست‌تان خواهد شد.

منبع

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. ماهی کوچلو
    ۹ آذر ۱۳۹۱

    جوش شیرین چون خاصیت لایه برداری بسیار قوی دارد حداکثر پنج تا ده دقیقه مکث کافی است .
    ماسک جوش شیرین : یک قاشق غذا خوری ماست همراه یک قاشق چای خوری سر خالی جوش شیرین را مخلوط کرده .روی پوست به صورت ماسک می گذاریم .بعد از پنج تا ده دقیقه مکث ان را با اب گرم میشوریم. اگر دارای پوست چرب میباشید بهتر است بعد از شستشو با اب با صابون بچه هم پوست خود را شستشو دهیدوبعد از کرم مرطوب استفاده کنید.
    لازم به ذکر است اگر شما از ان دسته افرادی هستید که با پلینگ میانه خوبی ندارند و از اخرین پلینگ شما حداقل شش ماه میگذرد بهتر است این کار را سه روز پشت سر هم انجام دهید و بعد هفته ای یکباراز این ماسک استفاده کنید.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...