دوستای پوشیدنی، برای یه ورزش منظم - رنگی رنگی

دوستای پوشیدنی، برای یه ورزش منظم

دوستای پوشیدنی، برای یه ورزش منظم

خیلی از کسایی که هر روز ورزش می‌کنن، هیچ وقت تو یه باشگاه حرفه‌ای عضو نبودن و تو یه مسابقه واقعی شرکت نکردن. تصویری که ما از ورزشکارا تو رسانه‌ها می‌بینیم، تصویر قهرمانانیه که همه کار و زندگی‌شون رو چرخ ورزش می‌چرخه. دنیای اونا با دنیای ما متفاوته، همونطور که خوش‌تیپ بودن ما با خوش‌تیپ بودن یه بازیگر هالیوودی فرق داره. اگه از دیدن تصویر این ورزشکارا مرعوب بشیم و فکر کنیم برای این کار ساخته نشدیم، باید دور خوش‌پوشی و خیلی چیزای غیر حرفه‌ای دیگه رو هم خط بکشیم.
ورزش ضامن سلامت جسم و روان ماست و برای بدن ما چندان فرقی نداره که چه ورزشی انجام بدیم. برای اون مهمه که این ورزش اصولی باشه (در حدی که بهمون آسیب نزنه) و منظم باشه تا بتونه تاثیرش رو روی بدن‌مون بذاره. برای ورزشای غیرحرفه‌ای لازم نیست مثل حرفه‌ای‌ها لباس بپوشیم. قهرمان‌ها رو لباساشون قهرمان نکرده.
لباسایی که برای ورزش روزانه می‌پوشید باید از جنسی باشن که عرق بدن رو جذب کنن. لباسای نخی خنک برای این کار بهترین همراه هستن.
بهتره از لباسای خیلی تنگی که بدن رو فشار می‌دن استفاده نکنید. لباسای راحتی که هوا توشون جریان داره، دیرتر خسته‌تون می‌کنن.
اگه بیرون از خونه و تو هوای آزاد ورزش می‌کنید کلاه آفتاب‌گیر و کرم ضد آفتاب رو هم به گروه همراه‌های ورزشی‌تون اضافه کنید.
کیفیت جوراب شاید تو اولین مرحله براتون مهم نباشه، اما در این مورد هم جورابای نخی که نه خیلی نازک و نه خیلی کلفت باشن، بیشتر به کارتون میان.
در نهایت تنها چیزی که باید تو انتخاب‌ش کمی دقت به خرج بدید، کفشه. کفشی که باهاش ورزش می‌کنید باید سبک، انعطاف‌پذیر و نرم و کاملا اندازه پاتون باشه. کفش نامناسبی که پاتون رو زخمی کنه یا به کمر و زانوهاتون فشار بیاره، می‌تونه همه زحمات‌تون رو برای داشتن بدنی سالم بر باد بده.
خلاصه اینکه برای ورزش کردن بیشتر از لباس روی انگیزه‌هاتون کار کنین. بهترین همراه شما برای یه برنامه منظم ورزشی لباسایی هستن که اذیت‌تون نکنن. قیمیت و مارک خاص رو بذارید برای وقتی که تبدیل به یه ورزشکار حرفه‌ای شدید.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. شبنم
    ۵ مرداد ۱۳۹۲

    چقدر با این جمله آخرتون موافقم که: ” برای ورزش کردن بیشتر از لباس روی انگیزه‌هاتون کار کنین ” ما همیشه دنبال ظواهر قضیه هستیم و متاسفانه بخشی از این به صورت فرهنگ برامون درومده ! و واقعا : “قیمت و مارک خاص رو بذارید برای وقتی که تبدیل به یه ورزشکار حرفه‌ای شدید..” حالا اگه یه جنسی بهتر و بادوامتره بله ولی اینکه کلا اصل موضوع که ورزش و سلامت تن و روح !! عوض شه اصلا جالب نیست !
  2. الا
    ۸ مرداد ۱۳۹۲

    مطلب جالب ومفیدی بود باشما موافقم این روحیه ی ظاهرگرایی نه تنها درورزش که در سایربخشهای زندگی ما هم خودشو نشون میده ولی من تصمیم گرفتم تغییرکنم وبه حرف شماهم گوش میدم☻ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...